Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Charta proti bolševizaci Národa Jana Žižky

Komunistický puč – Únor 1948

 

Motto: Bylo popsáno a zdokumentováno mnoho skutečností a doložených pravd o zločinnosti komunistického režimu, jakož i o jeho samotné demagogičnosti a také o neproveditelnosti komunistické myšlenky…

O neuskutečnitelnosti komunismu psal už i samotný Marx, psal o tom i Moore v Utopii, ale i například TGM, Karel Čapek a jiní.. A přesto se stále na celém světě, ale i v tomto národě najdou tací, co znovu uvěří tomu, že je možné aby člověk naplnil utopické sny socialistických blouznivců.

Klidně by znovu okrádali své bližní, zavírali a zabíjeli je jen za to, že jsou šikovnější, pracovitější a chytřejší, za to, že jim samým dali práci a tím i obživu, nebo za to, že se snaží… Nechápou, že žádný člověk nesní víc než stačí strávit, a že tím, že třeba platí obrovské sumy za drahé značkové oblečení dává opět obživu dalším statisícům švadlen a výrobcům látek, pěstitelům bavlny, ale také návrhářům, prodavačům, architektům, manekýnám, aranžerům atd…

 

 

Nebo koupí luxusních vozů zase vývojářům, kovotepcům, lisařům, automechanikům atd… atd… A že pak si může dovolit koupit hadérky za pár šupů a málo muziky on sám někde v místním obchůdku na periferii světa hned za rohem „jeskyně“.

Rovněž tito sympatizanti rovnosti nikdy nepochopí, že celebrity či majetnější lidé tím, že jedou např. na dovolenou do zámoří, na Maledivy, Indické ostrovy a jiné, opět dávají obživu dalším lidem, mnohdy takovým, co by de fakto bez nich nepřežili.

 

Přitom na to stačí selský rozum

Ano stačí si představit, že by se ta továrna, ve které dnes pracuji a o níž se od šroubku přes drahý stroj až po mou skříňku v šatně stará její vlastník, onomu vlastníku sebrala, prodala a výtěžek se rozdělil mezi nás. No, budeme si možná měsíc, dva, žít z toho, a co dál?

Nebo myslíte, že když ji vezmeme do své správy, že to povedeme líp? Že víc vyděláme? A jak? Dáme si nižší mzdy, abychom zlevnili výrobky a tím se jich více prodalo? Nebo nebudeme investovat do modernizace a budeme flikovat co se dá? Propustíme pár kolegů a budeme dělat 12 hodin? Budeme brát všichni stejně, bez ohledu na to, jak kdo pracuje?

Přece nepropustíme invalidu a nebo matku co je doma stále na paragrafu, nebo starou paní těsně před důchodem, ne? Prostě si plivneme do dlaní a budeme dělat i za ně, ano? Ne? A jak tedy budou živi? Aha, odvedeme tedy do státní kasy vyšší daně, aby i oni mohli dostat podpory ve výši našeho platu, a všichni budeme mít stejně! Konečně ten pravý socialismus s lidskou tváří!

 

 

Jéé, poslyšte, nezdá se Vám, že to už tu jednou bylo? A že to nějak nedopadlo i přes tu vydatnou pomoc celého socialistického tábora, který od nás odebíral to aušusové a předražené zboží kdykoli a za cokoli, zatím co my stáli fronty před Tuzexem, pokud jsme ovšem na černo sehnali bony, a čekali až otevřou, abychom si koupili to hnusné imperialistické svinstvo, jako třeba „Levisky“ nebo pravé „Štrauzy“ – (pro nezasvěcené – značkové džíny).

Tak tedy lidi, a hlavně vy mladí, nehloupněte a zapněte mozek – zadarmo Vám nikdo nic nedá, a pánové Filip, Dolejš, Ransdorf, Paroubek, Liška, Vandas nebo Sobotka.., z vás mají jen dobrý byznys – nebo jste někde četli, že by snad pracovali?

Jo, a hlavně se nedejte zastrašit, dělník v dnešní kapitalistické společnosti se má asi tak jako váš mistr na pátou. Hospodářská krize se už 60 let nekoná. Stačí se jet podívat, a všimnout si třeba, čím parkují u cesty němečtí asfaltéři – jo, a zeptejte se jich, kam jezdí na dovču, možná budete zírat, jeden můj známý je rok co rok na Maledivách – a nezpívá kantileny, je řidičem válce – kdysi parního… :)

Tak co, líbilo? Chtěli byste tak zase žít? Mít v TV zprávy o tom, kolik se sklidilo cukrovky a jak na nás imperialista posílá brouky? Cože? Neslyším… Ano? OK, tak si tedy na závěr k tomu společně zazpíváme…

 

 

Jo a nakonec si ještě přečtěte – Jak to vlastně bylo doopravdy!

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

zpr. st@tll 2008 

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Nestůjte mimo, jde o Vaši budoucnost..

 

Nezapomeňte také navštívit náš archiv textů

 


««« Předchozí text: Stručná historie komunismu I. Následující text: Zimní válka aneb vylámané zuby ruského medvěda »»»

Atllanka | Úterý 17. 05. 2022, 11.51 | Česko, Politika, Videa | trvalý odkaz | vytisknout | 2025x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1] Jdu do toho!
marxista mejl Pondělí 25. 02. 2008, 19.19

Čest! Vidím, že nejeden z Vás byl doteď pomýlený soudruzi a soudružky, tak vězte, Lenin žije a Stálin je věčný, Kristus byl ve skutečnosti provokatér kléru a Anežku Hrůzovou zabil Hollywood!

Jen tak tak, že jsme přežili válku a už nám tu chtěli Amíci instalovat blahobyt, jako západním Němcům! Ještě, že nás před tím Ruští soudruzi ochránili, zač bychom pak celá léta stáli, kdybychom se nezocelovali stáním ve frontách na hovězí a neušoupávali si podrážky při shánění hajzlpapíru!

A, že se popravovalo, no heleďte, zastrašovat se muselo, to by z nás měl každý jundu a nikdo by nic nebudoval, protože, řekněme si to otevřeně, oni lidi, jsou někdy pěkný prevíti!

A trocha toho vězení taky ještě nikoho nezabila, a uran někdo těžit musel, mezi náma, furt lepší vozářenej černoprdelník, páč ten stejně nemůže, než nějaký dělnický kádr na 8 dětí!

Tak myslete a pište mi na mail o přihlášky, a pospěšte si, nebudou! Ať žije strana a její vláda! Se sovětským Ruskem na věčnost a Cuba si, Yankee no!

Ani zrno nazmar a choďte na prevence, ať si ten důchod užijete soudruzi, a spojte se se soudružkama proletáři, ať nevyvrzáte příliš toho drahého zaprděného tepla, rána jsou ještě chladná!

Jo, a abych nezapomněl, kdo seje vítr, sklízí bouři, jaro se blíží, tak už rozorávejte meze, dračí sémě chce do hlíny… a hodně hluboko, aby nám ho modrý straky nevyklovaly!

Čest práci a rukám klid, tak to bylo, bude a má být!

Váš zombie Kléma :)

reaguj[2] Nedělej si srandu
Budulínek web Úterý 26. 02. 2008, 00.12

Ta komunistická hesla náhodou platí dodnes. Třeba takové: jak budeme dnes pracovat, tak budeme zítra žít. Většina lidí dělá h…o, a podle toho to taky vypadá!

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?