Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Tolerance NEtolerance je zbabělost!

Tolerancí islámu, tolerujeme otrokářství žen

 

Motto: Drazí podporovatelé islámu v naší zemi, často mi píšete, že jsem netolerantní fanatik, xenofobní a rasistická stvůra a bůhví co ještě. Tak tedy: nejde o toleranci jako takovou, ta pokud je vzájemná je jediná možná, aby spolu lidé mohli svobodně nažívat…

Jde o to, že Vy tolerujete NEtoleranci a to je zbabělost, která se nikomu z nás nevyplatí, nic víc se vám tu po 10 let nesnažím říct. Porozumíte tomu někdy? Pochopíte, že tolerance násilí v sousedství brzy dohoní i Vás?

Jak zabráníte své dceři, sestře či vnučce vyhnout se muslimovi, který k ní bude milý a hodný třeba už od základní školy? A který ji krutě zbije, jen co si ho vezme a prvně mu řekne NE!? Jak zabráníte tomu aby se necítil pak rozvodem uražen na cti a nezohyzdil ji jak se naučil od svých předků a jak mu káže islám, kamarádi a jeho muslimský mrav?

 

Tolerance je když..

TOLERANCE může fungovat pouze, je-li vzájemná, pokud tolerujete NETOLERANCI, je to zbabělost. Vy tím vlastně souhlasíte se zvěrstvy páchanými na těch, které jak hlásáte, milujete. Kdybyste je skutečně milovali, budete se snažit jim pomoci, a nebudete jejich systém, kde muži jsou pány a otrokáři a ženy poslušnými otrokyněmi ještě podporovat.

Tváříte se jako humanisté a jste přitom horší než ti co to násilí na ženách a dětech páchají. Ti v tom vyrostli, a jsou od dětství tvrdě gumováni a přesvědčováni, že to jinak nejde. Později už o tom nepřemýšlí, zalíbí se jim být pány a rozhodovat, byť jen třeba o té své jediné evropské slepici, co si je pod vlivem takíje natáhla domů.

 

 

Ale vy, vy české holky, vy jste přece vyrostly ve svobodě, nikdo vás od malička neupozaďoval, tatínek nešlapal po mámě, dědeček vás neznásilňoval, duchovní nemlátil rákoskou, že neumíte zpaměti korán. Nemuseli jste stále poslouchat, jak jste bezcenné a přitom dřít od mala do úpadu, a také vás nikdo neobřezal.

Děláte těm holčičkám, dívkám a ženám islámu medvědí službu – a ten roztančenej idiot Šádí se tomu, jak jste hloupé, v tom svém klipu na volby ještě chechtá.

Nepředpokládám, že vy co už máte doma muslima a sním děti, a proto zde píšete jak je ta tolerance k netoleranci krásná, si to nějak vezmete k srdci, vám už pomoci není, ale třeba si to přečte někdo jiný, komu to docvakne.

Za svoje čisté a jasné názory jsem často napadána, blokována, různě dehonestována, je mi spíláno, vyhrožováno atd… Ale mně to nevadí, jsem už na to zvyklá, že za pravdu se popravuje v každé době, proč by naše doba měla být výjimkou? Neposlouchejte a nečtěte pomluvy, co a kdo jsem a nejsem, čtěte, co už 10 let píšu bez jakýchkoli ambicí na politickou funkci a prebendy s tím spojené.

 

 

Ještě dodám: Já samozřejmě celou svou duší i osobností propaguji nezávislost, svobodu respekt a toleranci, ale respekt oboustranný a toleranci vzájemnou!

Vy, tzv. multikulturalisté a omlouvači islámské ideologie prostě a jednoduše podporujete NEtoleranci! Podporujete ideologii, která dopředu hlásá, že náš životní styl je špatný, naše ženy promiskuitní a naše jídlo k poblití. Podporujete ideologii, která bere člověku základní práva, práva na to, rozhodovat se co se svým životem. Čím kdo bude, kolik bude mít dětí a s kým a zdali.

Podporujete ideologii, která domlouvá sňatky a určuje tak dívkám, mnohdy ještě dětem, koho si vezmou za muže, podporujete ideologii, která vidí v ženách polosvéprávné bytosti. Mnohdy by stačilo opravdu si pořádně přečíst ten korán, přečíst si co o islámu říkal Winston Churchill či co o něm říká současná muslimská inteligence, číst vzdělané muslimské spisovatelé, podívat se na to co o islámu píše exmuslimka Somálka Ayaan Hirsí, koupit si její knihu Rebelka

Nebo se seznámit s videi jakých tu je všude okolo spousta a zamyslet se nad tím, jestli tu chcete na ulicích náboženskou policii s rákoskou, jako třeba v Íránu, jestli chcete veřejné popravy a bičování na náměstích jako například v Saudské Arábii, nebo sekání a trhání údů jako v Jordánsku, kyselinu v obličeji jako v Afghanistánu, Pákistánu a nebo polití benzinem a upálení za živa jako třeba v Sýrii, obřízku jako v Egyptě, Somálsku, Nigérii, Jordánsku, Palestině atd… O zoofilii, pedofilii, sexu mezi stehna batolat, kamenování, znásilňování, otroctví dětí či služebnictva a dalších výdobytcích muslimské kultury se už raději ani nezmiňuji…

 

 

Co si například sehnat film Květ pouště… a nebo Ukamenování Soraye M., Lovec draků? Ne, to vy raději strkáte hlavu do písku, jako pštrosi a ač mnohé a mnozí již tušíte, co je islám za středověký shit, tak ze zbabělosti v tom jedete stále dál.

Ergo: vědomě podporujete NEtoleranci k vlastní civilizaci. Tomu se říká civilizační sebevražda a to je to, co tu děláte. Dopadneme kvůli Pitomiům jako vy a Tomio jako Starý Řím, budeme znásilněni a nebo vyvražděni. Po nás potopa. Nemyslíte, zaplatíte. Zaplatíte tím co je vám nejdražší, svou svobodou, svými životy, ale hlavně svobodou a životy svých dětí.

st@tll květen 2014

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u vrchnosti tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Jde především o Vaši budoucnost, tak nestůjte mimo

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před agresivním reklamním spamem…

 

««« Předchozí text: Chyťte Zátopky! Následující text: Vládnou neobolševici, nerušit! »»»

Atllanka | Pondělí 31. 08. 2015, 18.26 | Česko, Sekty, Islám | trvalý odkaz | vytisknout | 5581x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Nelze přidávat nové komentáře.