Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Jiří Paroubek - Syn naší vlasti

Rodokmen Božského Jyrky nalezen!

 

O Jiřím Paroubkovi jsme svého času psali hodně.. Vytvořili jsme, ale i převzali, mnoho textů, karikatur a videí… Článků je přes 60…

Protože Jiřík už je mimo mísu, ale zase je škoda to zahodit – neboť se lze bez emocí nyní rozhlédnout a podívat se koho jsme si to málem zvolili do čela své země – proto vám pro přehlednost všechny texty, karikatury i videa postupně nabídneme pohromadě zde.

 

Jyrka Paroubek je nedostižná věc

Dokument dokazující, že politické funkce jsou v rodině Paroubků tradicí. Z videa je také patrno, že na způsobu politické práce levicových stran, se ani po mnoha letech nic nezměnilo…

 

 

 

 

 

 

Nepřehlédni!

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u vrchnosti tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Jde především o Vaši budoucnost, tak nestůjte mimo

 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před agresivním reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Lavina islamizace spuštěna! Následující text: Chyťte Zátopky! »»»

Atllanka | Pátek 31. 07. 2015, 18.33 | Česko, Osobnosti, Videa | trvalý odkaz | vytisknout | 4911x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1] Geny nezapřeš, Jyrko :)
Budulínek Neděle 10. 02. 2008, 15.14

Já vždycky říkal, že Jyrka pochází z dobré rodiny :)

[2] Hele, kdo vám to napráskal?
Jyrka Magor Neděle 10. 02. 2008, 19.00

Tady aby se jeden bál říct, že jeho rodina pochází z gruntu dobrých poměrů… :-D

[3] Jyrka je světská držka ...
Sokolík mejl Sobota 18. 10. 2008, 15.51

… už od pohledu. Našel jsem na netu jedno jeho zajímavý foto : ZDE

[4]
Hnup Pátek 17. 04. 2009, 13.53

Z jakeho filmu je ono video? :-)

[5]
cznemo Neděle 19. 04. 2009, 02.53

Video je sestřihem scén z filmu „Mezi námi zloději“.

Více ve filmové databázi, viz odkaz níže:

http://www.csfd.cz/…ami-zlodeji/

[6]
KUK Pondělí 27. 04. 2009, 00.39

Už jsem dlouho nekomentoval příspěvky na tomto vebu. Ale tento je skutečně ubohý. Jak se tu píše :„Rodokmen Božského Jyrky“, by snad mělo mělo být napsáno trošku jinak. Ale následující texty svědí o tom, že autor je tročku mimo realitu. Nehájím Paroubka, Nečase, Toplánka, Čunka a další extrementy, kteří podlézali a pohodově žili za vlády KSČ. Je třeba si uvědomit, že tito už zde nemají místo ke tvoření zákonů. Doporučuji autorovi tohoto příspěvku i těm kteří píší své komentáře aby si přečetli knihu „Bílý Den“ od autora Jack London.

[7] Vítej zpátky, Kuku
Atllan Pondělí 27. 04. 2009, 02.08

Taky už jsem dlouho nekomentoval tvé příspěvky na tomto webu ale na tento prostě nezareagovat nedokážu. Rád s tebou souhlasím v tom, že tento tvůj příspěvek je skutečně ubohý. Tradičně. Ale nepřestávej, prosím, psát komentáře! Vždycky se nad nimi v redakci hodně nasmějeme. Pokud tě texty na našem webu, jak sám píšeš „tročku svědí“, zkus se v místě svědění poškrábat. To by mohlo pomoct.

PS: Dík za doporučenou literaturu. Na oplátku ti taky jednu knihu doporučím. Jmenuje se Slabikář.

[8] Pro Atllan
KUK Pondělí 27. 04. 2009, 22.03

Moc děkuji. Slabikář jsem si pořídil a opravuji slovo „svědí na svědčí“. A vaší redakci doporučuji „Vždycky se nad nimi v redakci hodně nasmějeme“ pořiďte si Pravidla českého pravopisu. Zcela jistě to zvýší úroveň vašich článků. Zdraví KUK.

[9] Milý Kuku.
Královna Úterý 28. 04. 2009, 15.22

[8] KUK: Je toho víc co bys měl poopravit, tak co třeba Top(o)lánka, dvakrát slovo „mělo“, ext(k nebo c)rementy, troč(š)ku a od autora Jack(a) London(a) – v češtině jména skloňujeme. Suma sumárum včetně tvého opraveného svědění celkem 6 chyb v jedinném kratičkém příspěvku. To se mi moc nezdá na vysokoškolsky vzdělaného inteligenta, za jakého se tady po celou dobu vydáváš. Takže, buď jsi rád, že máš výuční list asfaltéra a nebo jsi měl když jsi to psal trojku v žíle. Vyber si mudrlante.

Také už konečně pochop, že jsi tu akorát všem k smíchu, opravdu piš dál, ráda tě zase rozeberu, Mirku Dušíne ;)

A abych nezapomněla, co se ti nelíbí na podtitulku Rodokmen Božského Jyrky nalezen? Velké R na začátku je ti snad jasné, a Božský Jyrka je vlastní jméno. A jestli ti jde o to ypsilon ve jméně Jyrka, tak to je karikované jméno, kterým ta chytřejší část národa naznačuje, že soudruh bratr Jiří Paroubek je natvrdlý asi tak jako ty.

Jinak tvoje starosti bych chtěla mít, je to totiž čistě jen autorova věc, jak pojmenuje toho či onoho člověka, nebo ten či onen článek… nebo to budeš také psát Jacku Londonovi a kritizovat velké „D“ v názvu jeho knihy Bílý Den?

HER MAJESTY THE QUEEN

Míla Úterý 28. 04. 2009, 15.39

Ahoj Královno. Tak už i ty, jako každá správná královna, máš svého šaška? Toho si drž! Je hrozně zábavnej :-D

[11] "královna"
KUK Středa 29. 04. 2009, 22.08

Každý může udělat při psaní textu překlep. Ale podstatu myšlenky lze těžko změnit. „O Jykovy Paroubkovy“ se vyjadřujete, jako o hrůze komunismu. Ale Topolánek, jako úspěšný absolvent vojenské školy vám nevadí? Kdo musel „dobrovolně“ vstoupit do KSČ? Snad ten, který se hnal za kariérou za každou cenu a nebo ten který vystudoval jen dík nedokonalosti předchozího režimu. Nazávěr, není mi sympatický ani jeden z jmenovaných. Pěkný den.

Nelze přidávat nové komentáře.