Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Lesk a bída islámských kurtizán II

Lesk pánů a bída kurtizán

 

Motto: Kurtizána je dívka, kterou muži obsadili do role ženy obšťastňující výhradně jejich, mužskou společnost. Namísto vděčnosti jí však za to pokrytecky pohrdají… V islámu ještě navíc i trestají…

 

Lesk pánů a bída kurtizán

  • Páv ladný tak, že skryje své nedostatky pod nablýskaným peřím.
  • Kráčí po hromadě mrtvých těl, sám tomu však neuvěří.
  • Pod rouškou letargie nafintěné, hrdě se pyšní dobro mnohokrát zneuctěné.
  • Nablýskané peří krutých oficírů, ruce potřísněné neutře si do papíru…

 

Dva příběhy z Pákistánu

Ve městě v severní provincii Pundžab byla žena a její dvě dcery svlečeny donaha, zmláceny a hromadně znásilněny na veřejnosti, policie se však případem odmítla zabývat.

Třináctiletá dívka byla unesena a znásilněna „rodinným přítelem“. Když její otec podal žalobu proti pachateli, bylo to ta dívka, kdo byl vsazen do vězení a obviněn podle ziny z nezákonného pohlavního styku. Otci se podařilo zajistit propuštění tím, že podplatil policii. Traumatizované dítě bylo ovšem hrubě zbito za pošpinění rodinné cti.

 

Islámské právo

Muslimští soudci přijmou pouze čtyři mužské svědky. Tito svědci musí vypovědět, že „viděli obžalovaného přímo při pohlavním styku“. Jakmile žalobce vznese obvinění ze smilstva a cizoložství, sám riskuje potrestání, neposkytne-li potřebné právní důkazy. Svědkové jsou v téže situaci.

Kdyby muž vniknul do ženské ubytovny a znásilnil tam půltuctu žen, nic by neriskoval, pokud by se tam nenacházeli nějací mužští svědci. Ve skutečnosti by oběť znásilnění váhala, než by s tím šla k soudu, neboť by riskovala, že bude sama odsouzena, a měla by malou šanci dovolat se spravedlnosti.

 

 

Kdyby v takových případech bylo dostačující slovo ženy – vysvětluje soudce Zharoor ul Haq z Pákistánu, „žádny muž by nebyl v bezpečí.“ Tyto nespravedlivé poměry jsou skutečně nechutné, avšak pro muslimské zákony je to způsob, jak se vyhnout společenským skandálům týkajících se nanejvýš významných sexuálních tabu.

volně dle zdroje 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Moje cesta k sametu V. Následující text: Islám očima muslima II »»»

Atllanka | Pátek 1. 02. 2008, 09.06 | Islám, Šarija, Videa | trvalý odkaz | vytisknout | 3630x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Nelze přidávat nové komentáře.