Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Islám ani květinou neuhodíš

Nebo tě zavřou! (z archivu)

 

Motto: Tak nám to denně servírujou, ze všech stran, jak je ten islám mírumilovný a krásný, jak nás zachrání před námi samými a obohatí naši upadající kulturu…

Denně vidíme a čteme v mediích jak je utlačováno právo na muslimskou existenci, právo na jejich svobodu projevu a konečně i právo na jejich vlastní kulturu a zvyky…

Protože se mi jakékoli potlačování práv a svobod nelíbí stejně jako vám, a chápu tedy stejně s vámi útok Izraele jako nepřiměřený akt genocidy proti pokojnému palestinskému obyvatelstvu, kterému holt sem tam nějaká ta prskavka z oslav Ramadánu zaletěla trochu přes čáru – (aby se židi nepo…ali, že?), rozhodl jsem se uvést zde pár textů a videí, které, jak pevně věřím, mírumilovnost a kulturnost muslimů jen a jen potvrdí.

 

Pomoc bližnímu po muslimsku – Inš Allah!

Afghánská dívka musela být ve vážném zdravotním stavu hospitalizována poté, co jí matka a bratr rozřízli břicho, aby z něj vyňali pětiměsíční plod…

 

 

Dívka otěhotněla po znásilnění, a rodiče děvčete se pravděpodobně tímto krutým způsobem pokoušeli očistit rodinnou čest. Znásilnění a těhotenství mimo manželství jsou v islámské společnosti považovány za zneucťující rodinou čest.

Nezletilá dívka své rodině, kterou tvoří prostí zemědělci, že čeká dítě tajila, a když to rodina zjistila, odvedli ji do stáje kde ji přivázali za ruce a nohy a nožem jí otevřeli břicho, plod vyňali a usmrtili. Ránu pak dívce sešili velkou jehlou, stejnou, se kterou sešívají pytle s moukou.

Do rány se samozřejmě dostala infekce a dívka začala krvácet, načež následně ztratila vědomí. Rodiče ji nakonec bezvládnou dopravili do nemocnice. Ředitel zdravotnické služby v Bámjánu řekl, že dívka byla u nich hospitalizována s celkovou sepsí a její stav je velmi vážný i vzhledem k prodělanému šoku.

 

Statečné činy, statečných muslimů v Iráku

Sedmnáctiletá dívka Du'a Khalil Aswad byla 17.dubna 2007 kvůli uražené cti Allaha a islámu ukamenována. Její rodina patřila mezi členy náboženské menšiny – Kurdy, ve vesnici Bahzan. Provinila se tím, že navázala vztah s muslimským chlapcem, který ji svedl čímž ona zneuctila jejich rodinu. Byla brutálně zavražděna skupinou osmi až devíti mužů za přítomnosti velkého davu ve městě Bashika, nedaleko města Mosul.

Dívka se ukrývala v domě kmenového vůdce, ale její vrazi vtrhli do domu, vytáhli ji ven a ukamenovali ji k smrti. Její smrt ukamenováním trvala asi 30 minut, byla natočena na video a jeho zkrácená verze je k dispozici zde.

 


 

Celá nezkrácená verze filmu údajně ukazuje, že členové místních bezpečnostních sil byli u tohoto zvěrstva přítomni, avšak nijak nezasáhli při samotném ukamenování natož aby zatkli viníky.

 

Násilník dostane trest od samotného Alláha

Na následném videu je palestinská žena, kterou zastřelí izraelští vojáci a ona se dostane okamžitě do ráje, kde se přidá k dalším pannám, které čekají na svatbu s mučedníkem. Přítel ženy navštíví její hrob a poté ho zastřelí izraelští vojáci. On je jako mučedník také okamžitě přijat do ráje, kde už na něj, kromě jeho milé, čekají i další panny, které mají mučedníci podle islámské tradice v ráji slíbené…

 

 

Tuto allahulibou reklamu na panny, vysílá palestinská televize dnes a právě teď. Tak co, kam se hrabe USA s reklamou na Colu a Burgery, že? Nebo třeba Vodafon… Chcete ještě nějaký další důkaz o mírumilovném palestinském lidu? Zdá se vám to málo přesvědčivé?

 

 

A co třeba tenhle příběh, ten by vás nepřesvědčil?

Ve videu uvidíte jak to může skončit, když se vydáte pomáhat „ubohým a utiskovaným“ palestinským Arabům a následně narazíte na realitu.

 

 

 

A co tenhle chlapeček, nepřesvědčí Vás třeba on?

Povšimněte si, jak to dítě srdceryvně pláče nad věrolomností světa, který nechce uznávat toho jeho Alláha za Boha jedinného… Proč tedy nenašprtáte ten korán a neuvěříte v proroka Mohameda, copak je možné takhle trápit děti?

 

 

Vždyť poznamenáte tou svou hnusnou neústupnou paličatostí to nevinné dítě – civilistu, na celý život, tak šup, šup, konvertujte učené dámy a páni zkušení… Allahu Akbar!

 

Ani tento moudrý duchovní učenec Vám neotevře oči?

 

 

Takže! Pokud jste již přesvědčeni o tom, že islám je pro nás to jediné správné ořechové, protestujte nadále proti základnám USA, bojkotujte výrobky z Ameriky a kupujte muslimské, nejlépe z Palestiny, a přitom fanděte palestinskému lidu vedeného Hamásem proti tomu hnusnému Izraeli, který už 50 let nechápe, že má spáchat se všemi svými obyvateli ihned sebevraždu!

Co ale udělejte hlavně, ihned konvertujte k muslimstvu, odpojte internet, začněte abstinovat, nekuřte, naučte se pojímat osly, majetek rozdejte chudým a místo auta si pořiďte velblouda.

 

 

Pak zakupte nějaké ty granáty, opásejte se jimi a u první fronty na práci, či v nějakém Hypermarketu, nejlépe plném žen a dětí, se odpalte s výkřikem Allahu Akbar!

Nebojte se, Alláh už vás očekává, a mezi 72 pannami si najdete jistě své favoritky… Sice vám zapomněli říct, že těch 72 pannen je počet konečný, pro vás všechny dohromady, ale ono zase těch sebebuchů tolik není, nějak se podělíte, ne? :)

Inu a pokud všechno splníte a zjistíte, že jste se, inš allah, nemýlili ve svém přesvědčení, prožijete svoje nekonečné nebytí neustálou a nikdy nekončící úžasnou a nádhernou deflorací – protože, mezi námi, na víc stejně nemáte. Allahu Akbar!

l.p. 2007 Pavel Rytíř 

 

Související texty

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů   Vstup do diskuze zde 

 

Zhlédněte Inkubátor Atllanky   Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Jak porazit islám Následující text: Winston Churchill - O islámu »»»

Atllanka | Pondělí 22. 11. 2010, 08.40 | Videa, Islámský terorismus, Propaganda | trvalý odkaz | vytisknout | 4762x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1] dobra prace
sten Pátek 11. 01. 2008, 11.48

Jen se vzdycky rozcilim nad tou demenci a nespravedlnosti co tam vládne.

reaguj[2] ...
swee Pátek 11. 01. 2008, 16.06

Jen opravdu doufam, ze autor myslel tu analogii na konci pouze jako implikaci, protoze pokud se mi snazi namluvit myslenku, ze kdo je proti zakladnam, podporuje islam.. coz na me tak bohuzel pusobi…, tak je to uboha manipulace.

PS: autori jsou vzdy na strane pravdy … v tom uvodnim obrazku ? Co to ma byt za egocentricke heslo ?

reaguj[3] swee
Petr Čtvrtek 8. 01. 2009, 00.14

Já si nemyslím, že by se ti autor pokoušel cokoliv namluvit. Nejspíš jen veřejně vyjádřil svůj názor, který někteří lidé, zblblí celoevropskou, levicovou, multikulturalistickou propagandou zákonitě považují za „ubohou manipulaci“. Kdo je proti obranným prvkům jako je například radar, sice ne přímo podporuje islám ale pomáhá vytvářetet názor, že nebezpečí útoku a to nejen muslimského, se nás netýká nebo že neexistuje. Takový názor však já považuji nejen za hloupý ale především za velmi nebezpečný.

Autorovi děkuji za velmi srozumitelný a dobře napsaný článek. Bohužel jak vidno, ani takovou polopatičnost nejsou někteří schopni vstřebat.

reaguj[4] Návrh na řešení situace v Gaze
Jarča Čtvrtek 8. 01. 2009, 03.31

Evropa by měla vyslyšet modlitby palestinců a vojenskou pomocí Izraeli umožnit těm hodným muslimům odchod k Alláhovi.

reaguj[5] Ha! To je nápad!
Krestan Čtvrtek 8. 01. 2009, 10.57

A konečně dostatečně humanitární! Jsem pro, kde mohu podepsat petici?

reaguj[6] nesouhlas s jednou drobnosti
M Středa 14. 01. 2009, 11.36

Nemohu souhlasit s " Takže! Pokud jste již přesvědčeni o tom, že islám je pro nás to jediné správné ořechové, protestujte nadále proti základnám USA". Základna tě před muslimy neochrání v americe mají základen a muslimů dost a výsledek??? Dokud budou politici dělat to co je jejich přirozeností a to lhát tak to lepší nebude.Doikud třeba takový zdegenerovaný švarcemberg bude hlásat jak dobré bylo uznat kosovo a pak se mu nelíbí jak to dle stejného bylo uděláno někým jiným v gruzii tak se nemůžem divit dokud tito degeneráti budou tvrdit že hájí naše zájmy a ve výsledku hájí zájmy kdoví koho nemůžeš být v klidu a můžeš si být jistý že někdo takový bude mít jednou zájem ti půlměsícem protnout záda či něco poupravit.Islám patří mezi ta náboženství po nichž nikdo netoužil ani v místě vzniku(mohamed byl tak oblíbený se svím světonázorem že meku musel dobít).Takže dokud se bude dít porušování mezinárodního práva (kosovo různé útočné války vedené usa proti komukoliv-viz jugoslávie-) tak se lepšího ničeho nedočkáme.Leda spíš čipu po narození zavedeného do mozku.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?