Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Sex v Dubaji pro Alláha

Z archivu Atllanky

 

Letos v létě si 15-tiletý Francouz Alexandre Robert užíval prázdniny v turistickém ráji v Perském zálivu. Jednou v podvečer když se vracel sám z pláže, potkal arabského spolužáka ze školy…

Spolužák mu nabídl, že ho spolu se svým strýcem odveze. Ve voze seděli další tři muži, a Alex, nic zlého netuše, nasedl k těmto mužům, ale ti jej zavezli místo domů na okraj pouště, mezi opuštěné továrny.

Tam zastavili, vytáhli nože a pod pohrůžkou smrti Alexe donutili k análnímu sexu. Stáhli mu kalhoty a jeden po druhém ho na zadním sedadle znásilnili. Poté Alexe vysadili u jednoho luxusního hotelu v Dubaji s pohrůžkou, že zabijou celou jeho rodinu, pokud je udá.

V tomto okamžiku celá Alexova rodina zjistila, jak funguje v islámské Dubaji, vyhlášené svou moderností a bohatstvím po celém nejen arabském světě spravedlnost…

Dubajské úřady tlačili totiž na celou rodinu, aby tento případ vzdala, a když to odmítali, vyhrožovali jim obviněním z homosexuality, která je v muslimském světě kriminálním činem a může za ní být udělen i trest smrti. Mimo jiné jim rovněž neřekli, že dva z pachatelů byli již v minulosti trestáni, a jeden z nich že je dokonce HIV pozitivní a tedy Alexe s největší pravděpodobností nakazil AIDS.

Snažili sa zahladit vše, co se stalo, říká Alex, který dnes žije ve Švýcarsku, kam utekl ze strachu, že bude obviněn z homosexuality.

 

Zázraky za naše peníze

Muslimští Arabové za petrodolary staví vysoké mrakodrapy, mají jedny z nejlepších a nejdražších hotelů, ale vše ostatní umně před světem skrývají, hlavně to, že celá Dubaj morálně žije v hlubokém středověku…

 

Alexova rodina zveřejnila svůj případ s nadějí, že zločinci budou potrestáni.

Zákony Spojených arabských emirátů neznají znásilnění mužů, znají pouze zločin homosexuality z donucení. Muži kteří Alexe znásilnili se odmítli přiznat i když se v jeho těle našly jejich spermie. Soud by měl proběhnout v lednu a znalci arabského práva říkají, že za sexuální útok muže na muže je obvyklým trestem několik měsíců až dva roky vězení.

Dubaj je dnes velmi aktivním finančním a turistickým centrem, je jedním ze sedmi států SAE, ale nejméně 90 % obyvatel zde je za prací, a nejsou občany Emirátů. Alexův smutný příběh odhaluje skutečnost nestejného přístupu k cizincům a nemuslimům.

Tento případ rovněž pootevřel tabu společnosti, která má obrovské problémy se skrýváním HIV a homosexuality, která je zde zcela běžná, a přitom zuřivě pronásleduje homosexuály a popírá HIV, výsledkem čehož je, že zahnala celý zdravotnícky systém do kouta…

Ekonomický zázrak Dubaje, jeho digitální růst vyvolaný investory, a prováděný zahraničními podnikately přilákanými bezdaňovým systémem, je závislý na práci miliónů zahraničních pracovníků, od zedníků až po bankéře, či právníky.

 

 

Alexův případ ochladil diplomatické vztahy mezi Francií a Emiráty natolik, že výsledné tlaky přinutili úřady začít jednat.

Vyšla najevo skutečnost, že egyptský lékař, který ošetřoval Alexa po činu a odebíral i vzorky DNA z nalezených spermií, mu neudělal krevní test, a když si byl jistý, že je v ordinaci s Alexem sám, obvinil jej z homosexuality a chtěl aby to přiznal… poté napsal zprávu, že nenašel žádný důkaz násilného vniknutí penisu do konečníku, což u soudu velmi Alexe poškodí.

Dále pod tlakem francouzské vlády, dubajský generální prokurátor vyměnil prokurátora tohoto případu, a nové testy prokázaly, že Alex měl v sobě spermie všech tří muslimů.

Alex zůstal v Dubaji, aby mohl svědčit, začátkem října však dostala rodina echo od svého právníka, že Alex bude zřejmě obviněn z homosexuality a hrozí mu zatčení.

 

Salim Al Šaali, bývalý policajt a dnes prokurátor kriminálního práva tvrdí, že:

Kombinace veškerých islámských hodnot a toho nejlepšího z celého Západu, vytvořila jeden z nejmodernějších legálních systémů v arabském světě…

 

Ano! Ale..

Toto se bohužel zatím týká jen obchodního a finančního světa, kriminální systém a jeho zákony jsou stále pod vlivem arabského a islamského tmářství, otroctví a středověku, který rovněž po svém pohlíží na nearabské a zahraniční občany.

Dvaačtyřicetiletý podnikatel, který chce zůstat v anonymitě, popsal běžné sexuální obtěžování od úředníků, které zažil na vlastní kůži v době svého 13-ti letého působení v Dubaji. Učinil vše, aby se tomu vyhnul, a přesto dnes po tolika letech strachu z obvinění z homosexuality, vězení a deportace, odchází raději ze země zpět domů.

 

Alex, který se na doporučení svého právníka do Dubaje nemíní nikdy vrátit, požaduje spravedlnost:

Někdy se mi o tom zdá… je to velmi těžké, ale musím vytrvat, dělám to nejen pro sebe, ale hlavně pro ty ostatní ubožáky, kteří byli znásilněni arabskými stejně jako já, a neměli možnost se dobrat spravedlivého potrestání viníků.

zpracovalo st@tll 2007 – zdroj zde 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů   Vstup do diskuze zde 

««« Předchozí text: Římské právo, ne Bible Následující text: Islám po Česku 5 let poté »»»

Atllanka | Pondělí 27. 09. 2021, 09.46 | Islám, Násilí, Sex | trvalý odkaz | vytisknout | 6992x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1] Tož hoši!
Tamilský tygr Čtvrtek 13. 12. 2007, 18.52

Vy všichni co pořád hájíte ty arabáky a ste proti radaru, připravte si konečníky, islám jede!!! Kam? No přece k vám do prdele! 8-O :-P

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?