Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Imigrace - Největší tunel všech dob

Stavitelé kultur versus jejich bořitelé

 

Co uděláš občane? Vezmeš transparent a budeš protestovat proti statisícové imigraci barbarů z Afriky a nebo podpoříš politika, který ti jich slíbí napřesrok další miliony? Zdá se ti odpověď jasná? Přečti si následující text…

 

Poslyš občane!

Představ si že máš někde v Praze, Brně, Hradci atd… prodejnu jídla, cukrárnu, výrobnu ponožek, bot, řeznictví, pekárnu, restauraci nebo cokoli jiného. Lidi okolo tebe se moc nemnoží, spíše ubývají, stárnou a málo kupují. Nebo máš činžovní dům, byt k pronajmutí… a nájemníci vymírají, noví nejsou, nebo nejsou ochotni platit relevantní nájem, protože na to nemají.

Přemýšlíš, jak přežít, propustíš pár lidí, snížíš nájemné, ale nezaměstnaní si utáhnou opasky a ještě méně utrácejí a tak klesá počet daňových poplatníků a stát ti zavede povinné daně a sociální pojištění, a také zvedne DPH, aby kasu opět naplnil. A tak už i ty sám moc neutrácíš a spíše šetříš, protože se bojíš jak to dopadne. A ono je to pořád horší tak chceš aby ti pomohl stát, snížil ti odvody, chceš abys ti pomohl zachovat aspoň pár pracovních míst. Ale stát ti řekne, že na to nemá, ať zkrachuješ, ať lidé, kteří mu dosud odváděli daně jdou na podpory, a ty s nimi.

Pak přijde politik, starosta a řekne ti: Dáme ti sem do domu 20 rodin imigrantů, stanov si nájemné, za 30% z něj ti to zadotujeme. A nebo, když nám dáš slevu na stravu ve své restauraci, dostanou od nás imigranti stravenky k tobě, ty ti královsky proplatíme. Máš obchod? Pošleme je k tobě do obchodu, abys je obul a oblíkl na šeky, a zase to proplatíme. Atd… atd… Najednou je tu řešení, jak ti stát nemající seno pro tvou krávu dá rovnou mlíko, od krávy již podojené na daních, od nás všech.

Takže co asi uděláš? Vezmeš transparent a budeš protestovat proti imigraci a nebo podpoříš politika, který ti napřesrok slíbí další desítky nahých, hladových kupních sil?

A to si promítni do celé ekonomiky. A bude ti jasné, proč ta neschopná sprostá hovada z parlamentů všech států podporují imigranty! Imigrant je kupní síla, a kupní síla točí kola staré, pomalu se zadírající evropské ekonomiky. A ta náhle přestává zpomalovat, sice nijak nezrychluje, je stále zoufale pomalá, ale přesto se točí.

 

Království za imigranta!

A politik – ouřada to rychle pochopil – heuréka, může dál krást a žít si nad poměry! Nemusí se rušit, ale naopak začnou se semo tamo vytvářet nová pracovní místa, z nichž zaměstnavatelé i pracující opět začnou odvádět více prebend pro něj na daních, a tak se dovezou noví a noví imigranti, stále více hladových, nahých a bosých kupních sil.

A nazí, bosí, často nemocní a negramotní asociální barbaři bez civilizačních návyků budou jíst, oblékat se, nakupovat kšunty, a množit se, a o to více zase nakupovat a výrobci budou odvádět daně přímé a spotřební a všichni DPH… a kasy se budou opět plnit… a zase bude na větší a větší platy politických ouřadů… A ti sem tam utrousí něco i naší asociální populaci, sem tam něco naslibují pitomcům, sem tam něco plameně odsoudí… a všichni loseři světa je do nekonečna budou za to volit!

Jo, to je přesně vono! Napakuješ se na lidské bídě až k zalknutí… a ještě budeš vypadat jako humanista! Co na tom, že reálné mzdy klesnou, že bezpečnost občanů a tedy i životní úroveň bude upadat… ty si svou ohlídáš, najmeš si bodygardy, zavřeš se za vysoký plot a budeš jezdit ven ve voze s neprůstřelným sklem a nebo rovnou lítat vrtulníkem… Ty přece neupadáš, ty jsi na vrcholku pyramidy potravního řetězce… Jsi moderní politik? Ne, ty jsi král! Co na tom, že ubohý a špatný a bez rodokmenu!

A občané dole? Co ti po nich! Co tebe zajímá, že jsou na ulicích přepadáváni tou hordou asociálních prasat, těmi barbarskými vyznavači Alláha? Co na tom, že mu berete jeho svobody, že se musí hrbit a bát říct nahlas co si myslí? Co na tom, že jeho dcery muslimové zahalí do hadrů, budou jim panovat, brutálně je týrat a bít? Co na tom, že jejich děti budou muslimy bez odvolání? Co na tom, že se navrátí středověk, že sekání údů, bičování a veřejné popravy se opět stanou lidovou kratochvílí? Co na tom, že tvé spoluobčany budou soudit dle šarii? Tebe, vládnoucí vrstvy se šaria, tak jako v arabském světě šejků, přece naprosto, ale naprosto netýká!

 

Práce je vážně ta poslední šanc, jak sehnat škváru, tak proč ztrácet glanc..

 

Kecy jak na nás ve stáří nebude mít kdo dělat jsou jen sprostá lež…

V podstatě jde politikům pouze o ekonomický byznys – O kupní sílu! Samozřejmě, že to je začarovaný kruh, že to je krátkozraká cesta do záhuby, a že ta kola ekonomiky točená pouze na základě toho, že lidi jako celek mají spotřebu stále vyšší, i když životní úroveň jako jedinci stále klesající, se bude zpomalovat a zpomalovat, až se jednoho dne zastaví docela.

A co bude pak? Pak nastane řež! Boj na život a na smrt. Kdopak asi vyhraje, že by změkčilí křesťané nastavující druhou tvář ráně, genderové běhny s muslimem v děloze, či transsexuální teplouši, pacifističtí mamánkové nebo hloupé nevzdělané a zhulené líné vši, se zapařenou prdelí od sezení u kompů? A nebo ti, co se neštítí naprosto ničeho a podřezávání trenují na zvířatech už od útlého dětství? Nedošlo vám nikomu, že nejde o žádné halal jídlo, ale o to, jak být dostatečně otrlý ke smrti a utrpení druhých, jak se smát smrti do očí a jak tím co nejlépe zastrašovat ty ostatní, co nejsou zvyklí brutálně mučit, zabíjet a vraždit?

Náš svět příchodem té odporné asociální sociopatické muslimské verbeže končí. Nikdo neví kterého dne to bude a kdy se kola ekonomiky úplně zastaví, a tak si zatím, hlavně naším přičiněním, budou stále naši mizerní vůdci dobře žít a spoléhat na to, že i když to prohlédneme, nic neuděláme a ono to nějak dopadne.

 

Imigrace je největší tunel všech dob

Ano, a docela mi to dalo práci, než mi to došlo. A přitom se stačilo zeptat, KOMU ta negramotná chamraď ze třetího světa ve skutečnosti PROSPÍVÁ? Sorry jako, ale že by to bylo z čiré starosti a humanity milionářů v naší politice o bědné… tak to doufám občane také vylučuješ. A děláš dobře, protože pravá podstata toho pseudohumanistického šílenství spočívá ve snaze dnešní politické a úřednické byrokratické chamradi udržet si pro sebe a svoje potomky současná výsostná postavení a koryta na věky.

Jinými slovy, chápete, že co ouřada to pobírač dávek, a pokud je dopřává v hojném počtu a nepatrné výši chamradi, se kterou jakože soucítí, má v první řadě důvod své existence, dále vděčné hloupé voliče a v neposlední řadě si v klidu a legálně bohatne neb se mu tuneluje o sto šest! Je to jako vystřižené z pohádky Pyšná princezna, scéna kdy si „moudří rádcové“ rozdělovali královské daně.

A ještě si k tomu na závěr jenom doplňme, za kolik negramotný imigrant je ochoten pracovat, když náhodou pracuje a jaké má přitom nároky na životní úroveň (haldu dětí, čtyři služky – pardon manželky, utěrky, lantuchy a stany, dále rohože, koberec, skopové s miskou fazolí a chlast). A také jaké má úspory, nebo úvěry, a co je evidentně pro banku větší byznys, drobný střadatel a nebo zadluženec s tučnou hypotékou? A také, jak je na tom ta kupní síla hypermarketových halal sraček se zdravím… vzděláním… a průměrným věkem…

Takže, svět sice omezil války jako takové, protože se bojí atomu, ten si totiž mezi chudinou a elitou nevybírá, ale za to nám zavedl válku jinou, soukromou, městskou, uliční, vesnickou a všudypřítomnou – válku o holé přežití každého z nás. Válku, kdy jsme my, mírumilovní, odzbrojení civilové a stavitelé kultur vydáváni na pospas barbarským ozbrojeným a všehoschopným bořitelům kultur, muslimské pakáži, která k nám je dovážena za účelem bohatnutí levičáckých – rudých, hnědých, klerofašistických a socanských hochštaplerů sedících v našich parlamentech, senátech, na našich radnicích a v našich hradech.

08.05.2014 zpracovalo st@tll

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Jde především o Vaši budoucnost, tak nestůjte mimo

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

««« Předchozí text: Izrael - Hodiny lidstva Následující text: Až západní civilizaci ovládne levý mozek »»»

Atllanka | Středa 28. 07. 2021, 12.54 | EU, Islám, Česko | trvalý odkaz | vytisknout | 21532x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?