Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Evropo, nejkratší cestou v islám - pochodem, vchod!

Na půl cestě k půlměsíci

 

Motto: V Súdánu uvěznili britskou učitelku za urážku Proroka, v Paříži opět dělají mladíci nepořádek a Usáma sa chystá zveřejnit poselství pro evropské národy. Prostě Eurábia, na jakou jsme pomalu zvyklí…

Mladíci…

Je dobré, že slovo, které označuje pocit, že jste určitou situaci už jednou zažili, nese právě francouzský název Déjà Vu. Obyvatelé Paříže, hlavního města Grande Nation, mohou mít oprávněný pocit, že to, co se okolo nich děje, je jim jakési povědomé, protože po dvou letech relatívního klidu to opět vypadá na vzpouru pristěhovaleckých čtvrtí na předměstích.

 

 

Důvod je podobný jako v roce 2005. Dva mladíci unikali na ukradené motorce a zahynuli při srážce s policejním vozem. Bratr jedné z obětí, občan s íránskofrancouzským jménem Omar Sehhouli, žádá důsledné potrestání zodpovědných policistů. Vyšetřování proti nim už začalo. Správně! Má jim být přece jasné, že je třeba všem zlodějům aut, motorek a kol dát přednost, uhnout jim z cesty a umožnit tak, aby laskavě odjeli, kam je srdce táhne.

Zajímavé je, že jak policajti, tak i záchranáři, kteří se snažili dvěma mladíkům zachránit život, byli napadení rozvášněným davem.

Pomstě pristěhovaleckých gangů padli zatím za oběť desítky automobilů, několik vyrabovaných obchodů a jedna benzínová pumpa. Mladíci útočili rovněž zápalnými lahvemi na skupinu těžkoodenců a podpálili policajní stanici a několik dalších budov, včetně knihkupectví. Asi osmdesátka policajtů byla při potyčkách zraněna a asi půl tuctu je jich ve velmi vážném stavu.

 

Že by měl Darwin přece jen pravdu?

 

Zajímavé je, že politicky korektní francouzská média hovořila stále o výrostcích a nebo mladících, nikde však neuvedla, že se jedná o nepřizpůsobivé potomky přistěhovalců, zejména ze severní Afriky.

Zdá se, že média problém navíc silně bagatelizovala, neboť vše nasvědčuje tomu, a někteří přímí svědkové to potvrzují, že šlo o mnohem horší potyčky, než v roce 2005, a část té sběře prý byla dokonce vyzbrojená střelnými zbraněmi!

 

Evropa umírá na socializmus, muslimskou imigraci a lhostejnost

Pro objektivitu je však třeba dodat, že nejde jen o kulturní, či náboženský, ale i sociální problém. Nepružný francouzský trh práce, svázaný náročnými pravidly pro podnikatele, prostě není schopný vytvořit pro potomky imigrantů v problémových čtvrtích pracovní místa. Krajinu galského kohouta zabíjí kombinace socializmu, policejní nemohoucnosti a nepřizpůsobivých převážně muslimských pristěhovalců.

I když se dva roky zdálo, že v problémových čtvrtích vládne klid, zdání klamalo. Zcela běžně se dělo, že gangy napadaly sanitky, záchranáře, policajty a jejich vozy. Nicolas Sarkozy byl v době nepokojů na oficielní návštěvě Číny, a zatím co při nepokojích před dvěma roky byl ministrem vnitra, dnes je prezidentem, a má mnohem větší možnosti. Jen těžko však problém vyřeší s konečnou platností.

 

Možná by nebylo od věci povolat příště do Paříže Cizineckou legii…

 

Za to by však Sarkozyho francouzská multikulturní levice ukamenovala, konec konců, fašistu z něj dělala už předloni, a přitom nic převratného neudělal. Francouzský stát dodnes neumí ochránit životy, zdraví a majetek svých občanů. Na co je pak takový stát dobrý? Jen na vybírání daní, které sa potom jako výpalné přerozdělí bezprizorným pobíračům sociálních dávek z predměstí?

Je jasné, že když si Evropani neumí udělat pořádek doma, nemají respekt ani jinde. V Chartúme, hlavním městě Súdánu, byla zatčená britská učitelka za urážku Proroka. Důvod? Nic netušící dovolila svým šestiletým žákům v místní anglické soukromé škole pojmenovat plyšového medvěda po Mohamedovi.

Toto je největší tragédie multikulturalismu. Když jim dovolujeme, aby prišli do Evropy za lepším životem, a oni se nám odvděčují tím, že tu zapalují auta. Když někdo od nás přijde do zaostalého muslimského světa, aby jim pomohl, odvděčí se mu zatčením a pronásledováním.

Zůstává jen v napětím očekávat, s čím Usáma bin Ládin osloví evropskou veřejnost a její politické reprezentanty. Jeho plánované poselství, jehož máme být údajnými adresáty, by mělo přijít v nejbližších dnech.

Cesta, kterou kráčí naše multikulturní Evropa, je cesta zmaru. Je vůbec ještě možné změnit vyznačený kurz? A nebo nás opravdu čeká toto?!

zdroj – překlad Nemo 

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se a pište… rádi vás na naší stránce uvítáme.

 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před agresivním reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Kde se flákají naši stateční muži a neohrožené feministky? Následující text: Spiknutí po Česku »»»

Atllanka | Pátek 7. 12. 2007, 10.40 | Imigrace, Islám, Videa | trvalý odkaz | vytisknout | 1729x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1]
Ten, který není pan Čecháček mejl web Pátek 7. 12. 2007, 17.13

Evropa finančně podporuje „arabský“ terorismus. Výše uvedené je poděkování za tuto podporu.

Nelze přidávat nové komentáře.