Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Kde se flákají naši stateční muži a neohrožené feministky?

Tak něžná islámská spravedlnost!

 

Motto: Kde se flákají dámy z Gender Studies, když můžou konečně udělat něco užitečného? Kde jsou všechny ty stoupenkyně práv žen?

Proč naše milé a krásné feministky strkají své roztomilé hlavičky pod polštáře a do písku? Jak to, že nedemonstrují před ambasádami Súdánu a Saudské Arábie? To je osudy Gillian Gibbonsové a arabské dívky „G“ nezajímají?

Čtyřiapadesátiletá britská učitelka Gillian Gibbonsová přijela do Chartúmu v Súdánu učit místní děti. To stále ještě některé šlechetné západní ženy dělají – jezdí do chudých zemí učit místní děti. Odplata za její laskavost a dobročinnost? Patnáct dní súdánského vězení. To ještě dopadla dobře – hrozilo jí 40 úderů bičem! Přirozeně, místní vyznavači islámské spravedlnosti proti tak hanebnému rozsudku protestovali – proti tak hanebně mírnému, aby bylo jasné! Žádnou toleranci, trest smrti! – volali.

 

Její zločin?

Před tím, než do školy vůbec dorazila, její 6–7-letí žáci pojmenovali plyšového medvídka jménem Mohammed. Ona tím urazila proroka. Tím, že její žáci pojmenovali medvídka Mohammed. Předtím, než tam vůbec dorazila. Hrozilo jí 40 úderů bičem a 6 měsíců vězení. A podle názoru útlocitných islamistů, měla rovnou dostat trest smrti!

Ano, ano, ano, západní člověk v třetím světě – především západní žena v moslimském světě – je tím nejhorším myslitelným póvlem, který nezaslouží nic jiného, než aby se s ní jednalo jako s dobytkem. A místní vládcové tak s nimi i jednají. Proč by tak, u všech ďasů, nejednali, když západní muži – především ti u moci, ti premiéři a ministři zahraničí a ministři obrany – jsou zbabělci, když to dopustí a nic proti tomu nedělají?

Kdysi to tak nebylo. Britského generála Gordona v roce 1885 zavraždili mahdisté – tj. jacísi islamisté, džihádisté, talibánci a usámovci té doby – v Chartúmu v Súdánu. Ano, v tom Chartúmu, v tom Súdánu. Tehdy ale ještě Západu vládli muži. Západní spravedlnost pracovala pomalu, ale jistě. Trestní expedice lorda Kitchenera postupovala Nilem k Chartúmu a v roce 1898 smečky mahdistů zdecimovala. Mladý Winston Churchill tam tehdy bojoval. Deset tisíc islamistů bylo zabito, třináct tisíc zraněno a pět tisíc zajato. Ano, tehdy ještě Západu vládli muži.

Před sto lety byla americká občanka Perdikaris unesena pouštním banditou jménem Raisuli v Maroku. Prezident Teddy Roosevelt tehdy prohlásil: „Buď Perdikaris živá, anebo Raisuli mrtvý!“ A vyslal do Maroka námořní pěchotu. Nejdřív postřílela gardu místního beje, pak zajala beje samotného. Raisuli vrátil Američanům pani Perdikaris rychleji, než se arabsky řekne „Do prdele, ten západní nevěřící pes to myslí vážně!“

Kde jsou britské dělové čluny a letadlové lodě? Proč nekotví v Červeném moři u břehů Súdánu? Proč britské stíhačky nelétají proklatě nízko nad náměstími a ulicemi Chartúmu, nad lůzou volající „Žádnou toleranci, nýbrž smrt“ pro ženu, jejíž jedinou „vinou“ bylo to, že se slitovala nad jejich analfabetickými dětmi a vnuky a přijela je učit?

Jo, ale to by Západ musel být stále ještě Západem a museli by mu vládnout muži.

 

Dívka jménem „Gé“

Osud paní Gillian Gibbonsové je však idylkou ve srovnání s osudem saudsko-arabské dívky známé jen jako „G“ . Víte, je to šiítka, tj. příslušnice náboženské (byť islámské) menšiny ve fanaticky vahhábistické (sunnitské) Saudské Arábii.

Tato devatenáctiletá dívka byla vylákaná – vlastně vydíraná – mužem, aby nasedla do jeho auta. Ten muž nebyl její příbuzný. Pak ji unesl a on – a šest dalších mužů, všechno sunnité – tuto šiítskou devatenáctiletou dívku znásilnili, jak se patří.

Ti stateční muži se pak přiznali a byli na pár dní odsouzeni do vězení. Ať žije saudská spravedlnost! Pár dní za masové znásilnění – není to ale trest trochu mírný? Ano, je, a proto 90 úderů bičem – pro tu nešťastnou dívku, neboť si dovolila být v přítomnosti mužů, kteří nebyli její příbuzní!!!

Soudní odvolání tento hanebný rozsudek zrušilo – ale jen proto, aby trest zvýšilo: 200 úderů bičem pro znásilněnou dívku, pokuta její rodině a vězení pro ní, pokud ono bičování přežije, čehož se nemusíme obávat.

A Saudská advokátská komora – samozřejmě tak civilizovaná země jako Saudská Arábie má svou vlastní advokátskou komoru, to jste nevěděli? (Jak jste si mohli myslet, že Saudská Arábie, přímý to příklad právního státu, nemá advokátskou komoru?) Tedy Saudská advokátská komora pak obhájce oné nešťastné znásilněné devatenáctileté dívky (jmenuje se Abd-el Rahman al-Lahím) ze svých řad vyloučila, neboť celý případ zveřejnil mezinárodním médiím. Už si jako advokát neškrtne! Neměl poškozovat čest saudské spravedlnosti, hajzl jeden!

 

Takže ještě jednou: kde jsou slečny a dámy z Gender Studies?

Kde jsou naše slavné feministky (a slavní feministé)? Kde jsou lidé, kteří považují George Sorose za svého boha, proroka i Muhameda v jedné osobě?

Kde jsou všichni multikulturalisté plkající o rovnosti civilizací? Že by na masových demonstracích před súdánskou a saudskou ambasádou? Tomu tak věřte…

Mají jiné, důležitější věci na práci: demonstrovat a protestovat proti represivnímu, kapitalistickému, imperialistickému, patriarchálnímu a vykořisťujícímu Západu, ve jménu, ano, práv žen!

A mezitím je v Saudské Arábii a v Súdánu dáván průchod tak jemné, tak něžné islámské spravedlnosti… Ještě že tak. Spravedlnost musí být!

Alláhu Achbar!

Roman Joch 

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se a pište… rádi vás na naší stránce uvítáme.

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

««« Předchozí text: Do koncentráků s přistěhovalci, pravil ministr! Následující text: Evropo, nejkratší cestou v islám - pochodem, vchod! »»»

Atllanka | Středa 5. 12. 2007, 09.23 | Islámský terorismus, Komentáře, Politika | trvalý odkaz | vytisknout | 1891x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1] Mno...
Ignác Pospíšil mejl web Pátek 7. 12. 2007, 19.08

Popisy událostí nehýří ani přesností ani objektivností, nicméně s autorem nakonec souhlasím. Taky se divím, že se naše feministky nechopily příkežitosti k užitečné práci. Ale obhajoba svého „nezadatelného práva“ vraždit své nenarozené děti jim asi bere příliš mnoho sil.

Ale třeba si najdou čas zajít před Saudskou ambasádu a třeba i hodit rajčetem. Zve na Britských listech Lukáš Lhoťan na demonstraci na 12. prosince ve 12:00.

[2] no, mezi nami
anna mejl web Pátek 29. 02. 2008, 02.22

tak pratele, clanek je zajimavy, vite feministky maji svou pravdu i nemaji, pravda je vzdy nekde uprostred. Ono k jejich protestu by stejne nikdo nebral zretel, si myslim, no, vite, kazdy clovek a zena zvlast, vypravi se za jakymkoli ucelem do islamske zeme by mela citat s tim,ze zde plati zcela jina pravidla, z uhlu evropana stredoveka, tudiz by zena ani nemela bez muzskeho doprovodu do takove zeme vyjet. Vidite sami,ze jejich vlastni zeny se nezvladaji chovat podle prisnych pravidel Saria, natoz evropanka. Pomahat navic mohu, tam, kde me chteji abych pomahala a kde me poskytnou info ap.abych se nedostala do potizi. Myslim, ze by statnici ne nejake feministky meli dat najevo nesouhlas s tyranim zen, zneuzivanim, trestanim za neco,za co by mel byt trestan muz, kdyz ji znasilni, uveznit i pribuzneho, pokud zenu obtezuje a to okamzite atd. predchazet podobnym situacim.., no trestat vezenim mrzaceni divek obrizkou, atd, vytvorit ochranu zen pred nasilnickymi nekdy manzely atd. Islam neni problem, problem je chybna interpretace, tak jako i ve stredoveku i pozdeji se upalovaly udajne carodejnice…tak to vse bylo a i dnes je projevem sadismu nekterych jedincu, ktere vzrusuje tyrat a zabijet slabsi, nic vic, mozna impotence a nasledna nenavist k zenam, vysvetleni jsou nekdy velmi prosta. Nicmene Britanie ma z urciteho uhlu silene politiky, kteri jeste pekne stavi nejv.mesitu v Londyne..ci povolili stavbu..povolili obrov.poctu pakistancu zit v jejich zemi..a z hlediska islamu odkud neodejdou to je uz jejich..za sto let uz tu nebude dost mozna Britanie atd, ale Pakistan napr.pratele…tak nejak to je…zdravim a preji fajn den. :-D :-D :-D :-D :-D :-D 8-) 8-) 8-)

[3] Pro Anna
Atllanka Pátek 29. 02. 2008, 14.24

Moc děkuji za Váš názor – a plně souhlasím :)

[4] Pro Ignáce
Budulínek Pátek 29. 02. 2008, 23.48

Ignáci. Pokud chceš jít do důsledku, pak je vlastně vraždou nenarozeného dítěte každá menstruace a každý výron semene, který nezpůsobil oplodnění. Dokonce i když k oplodnění dojde, uhynou při ejakulaci miliony spermií, které byly pomalejší, než ta jedna – vítězná. I ony jsou totiž živými organizmy. Doufám, že poznání, že jsi vlastně podle této teorie masovým vrahem ti nezpůsobí doživotní trauma. Taky mi není jasné, jak si feministky mohou uzurpovat právo rozhodování o vraždách SVÝCH nenarozených dětí! Právo tohoto rozhodnutí přece naprosto jasně náleží výhradně TOBĚ! Ale budeš li se poctivě modlit, Bůh tě jistě vyslyší a ženy nechtěně těhotné, těhotné po znásilnění a stejně jako ty, které jsou těhotenstvím ohroženy na životě pochopí, že tě musí požádat o svolení k přerušení svého těhotenství. Zdar!

Nelze přidávat nové komentáře.