Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Do koncentráků s přistěhovalci, pravil ministr!

Arabské řešení multikulturalismu

 

Motto: Rostoucí emigrační krize v petrozemích Arabského poloostrova dosáhla takových rozměrů, že se připravuje hromadné vyhoštění nežádoucích přistěhovalců, kteří přišli z jiných kulturních a sociálních prostředí a nejsou schopni se asimilovat a adaptovat v místní kultuře…

Tak se vyjádřil bahrajnský ministr práce a dodal: – V některých částech Arabského zálivu nemůžete říci, zda jste v arabské muslimské zemi nebo v nějaké asijské oblasti. Nemůžeme tomu říkat rozmanitost a žádný národ na zemi nemůže přijmout erozi své kultury na vlastním území.

Tarik Al Maeena, korespondent Arab News ze Saudské Džedy (Jeddah), se otázkou žebroty a zločinnosti, vyplývající z bídy přistěhovalců, zabývá v článku Rostoucí nebezpečí nelegálních emigrantů a nabízí svérázná řešení:

 

 

Navrhuji, aby se v poušti na východ od Džedy postavila dobře vybavená záchytná centra s kapacitou pro stovky tisíců nelegálních přistěhovalců. Je třeba udělat šťáru v sousedstvích, která tito lide obývají a provést zachycení těchto individuí.

Ti, kteří se mohou vykázat dokumenty udávajícími jejich státní příslušnost, mohou být deportováni do svých zemí. V případě většiny, kteří takové dokumenty nemají, je třeba založit systém otisku prstů, které by pomohly objasnit jejich původ. Když se nebudou moci vykázat originálními dokumenty a všechno ostatní úsilí se projeví jako bezvysledné, nebudou mít jinou možnost než zůstat hosty těchto záchytných táborů, dokud se jejich identita neobjasní…

Eva Polanská 

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se a pište… rádi vás na naší stránce uvítáme.

 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před agresivním reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Zločinné praktiky STB Následující text: Kde se flákají naši stateční muži a neohrožené feministky? »»»

Atllanka | Úterý 4. 12. 2007, 18.22 | Imigrace, Islám, Videa | trvalý odkaz | vytisknout | 1533x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Nelze přidávat nové komentáře.