Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Muslimské Teplice

Když se řekne Teplice v Čechách

 

Představím si muslimské rodiny s dětmi svačící na lavičkách v parku, ženy zahalené v hábitech a ověšené zlatem, cupitající dva kroky za kráčejícím mužem. Restaurace a čajovny s arabskými názvy, lidské výkaly na chodnících, či plovoucí v lázeňských bazénech…

To vše si představím při vyslovení jména Teplice. Arabové ze Saudi, Libanonu, a nejrůznějších emirátů Blízkého východu si Teplické lázně oblíbili a každoročně jich sem přijíždí okolo pěti tisíc. Kupují zde dokonce nemovitosti, a podnikají v realitách a cestovním ruchu. Chtějí tu totiž žít natrvalo…

 

 

Musulmanští Arabové v Teplicích většině lidí vadí, ale nemají žádnou moc to změnit. Byznys je byznys, a majitelé lázní a hotelů se předhánějí v tom, jak vyhovět muslimům a tím i velikému Allahovi.

Přesto místní obyvatelé mohou slavit dílčí úspěch proti rozpínavosti islámu. Loni v létě sepsali petici proti plánu na stavbu mešity s minaretem v areálu Zámecké zahrady. Tehdy ji podepsalo téměř pět tisíc lidí, a mešita tak vystavěna nebyla.

 

 

Co se týče architektury nevím, ale kdo by chtěl, aby mu 5 krát denně řval nějaký Muezín do oken Allahu Akbar? Já tedy rozhodně ne, a z té české svíčkové babomuslimky je mi špatně – typická sektářka, nevleze-li k islámu, vleze kamkoli, do jakékoli sekty.

Jen bych té skvělé muslimce ze srdce přála, aby si ji brzy nějaký ten musulmanský arab vzal a odvezl si ji domů, do toho svého kozího chlívku ke svým dalším třem ženám, které by ji při první příležitosti obřezaly. Pak bych s ní udělala nové intervieu…

(A.A.)  

 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů   Vstup do diskuze zde 

 

Zhlédněte Inkubátor Atllanky   Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Katie Piper na islámské kyselině Následující text: Sametově zaživa pohřbeni »»»

Atllanka | Úterý 27. 10. 2009, 11.34 | Islamizace, Videa, Česko | trvalý odkaz | vytisknout | 14998x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1] České kurvy na pochodu
Aranka web Středa 28. 10. 2009, 09.41

Češky jezdí do Egypta a Tunisu účelově za sexem s muslimama.

Muslimští muži se velmi snaží, jelikož místní ženy je odmítají a jsou nadržení. Češky se tak nemusí vůbec snažit a stará mladá, vsje rovno. Není výjimkou potkat v hotelu za ruku se vedoucí pár, kdy jí je i přes 60, a jemu sotva 20. Navíc zájezdy do Tuniska a Egypta jsou ze zájezdů k moři prakticky nejlevnější.

Pošahané české sexuální turistiky se však mohou nakazit, a také se tak často děje, pohlavními nemocemi, což je ještě to menší zlo.

Větší zlo je, že si často tyto muslimy tahají až sem do Čech, berou si je za manžely, živí je a rodí jim muslimčata, čímž islamizují svoji vlastní zemi.

Vůbec netuší, že podle islámského práva bude jejich dítě ihned po narození muslimem, a že to nelze už nikdy změnit ani pro další generace.

Nechápou, že za odpadlictví je v islámu smrt.

Tyto nevzdělané běhny tak odsuzují veškeré svoje potomstvo, hlavně ženské, ke středověké porobě.

Myslím, že by měli být náležitě před cestou ze zákona poučeny, a pokud i tak se chtějí provdat za muslima, nebo mu rodit děti, pak jen ať ho následuje tam, odkud on sám pochází.

Fakt tu muslimáky potřebujeme? Za chvíli to tu budeme mít jak Izraelci v Plastelíně, na každém rohu jednoho sebebucha, co bude řvát, že mu málo dáváme z naší práce na dávkách, a nebo se málo klaníme tomu jejich pouštnímu Akbarovi :(

3× fuj!

[2]
FLT mejl Středa 28. 10. 2009, 14.14

Tohle je hodně xenofobní web:)

[3] Jsi směšná muslimko!
Aranka web Středa 28. 10. 2009, 15.07

Lepší je být xenofobem, než mít upižlanou hlavu žabikuchem a nebo být ukamenovaná za lásku, či ubičovaná za to, že mě někdo znásilnil… víme?

Apropo, ty se jmenuješ FLT? Čeho se bojíš, že tu ani křestní jméno nenapíšeš? Neboj, my nemáme ve zvyku lynch :D)))

[4]
Ela Středa 28. 10. 2009, 15.20

Článek o ničem, nemá hlavu ani patu. Ostatně jako většina naprosto zaujatých článků tady. Docela by mi vyhovovalo, kdyby tento web konečně někdo přestal přidávat na linkuj.cz, objevuje se tam přespříliš často, jsem jediná, komu se to zdá divné?


[5] Nejsi jedinná...
Aranka web Středa 28. 10. 2009, 15.28

[4] Ela: V Česku žije asi tak 50 muslimek jako ty, co mají doma arabáče a myslí si že udělali kdovíjaký terno… Když se ti tu nelíbí, tak co sem klikáš? Já chodím taky z linkuj a ráda, vždy se těším, co nového je tu, a tak i vím, že je u každého článku napsáno, kde se nachází, tady u těch je atllanka.net… tak nelez a buď dál blbá… Aspoň nebudeš mít problém se svým pichatelem.. a budeš mu moct v klidu mýt haxny :D)))

spešl pro tebe: http://www.atllanka.net/index.php?…

[6] Ty jo!
Leona Středa 28. 10. 2009, 17.38

Mam taky rada muslima tak co udelate, kdyz si ho vezmu a budu mit deti? Jseme krestanka a neprestoupim na islam a moje deti budou taky krstani, po me, budouci manzel to neresi je mu to od rozdilu s vami fuk.

[7] Muslimské útoky vysvětleny!!!
Jerry web Středa 28. 10. 2009, 17.42

Všichni se diví, proč muslimští teroristé neváhají a spáchají při atentátu sebevraždu.

Podívejme se na to logicky:

* Žádnej chlast, žádná pařba, žádné disco, bary, restaurace. * Žádná televize, žádná zábava, žádnej sport, žádný pořádný žrádlo. * Místo oblečení prostěradlo, místo kšiltovky ručník. * Neustálé skučení chlapa na věži. * Pětkrát denně klekat na bolavý kolena. * Tahat sebou špinavej ručník na modlení. * Alláh je s tebou i na hajzlu. * Nesmíš se holit. * Nesmíš flirtovat s kočkama na ulici. * Nevěsty ti vybere někdo jiný, navíc ty škaredý, který tě nevzrušují. * Ženský, který sis musel vzít, se nesnáší a vybíjí si to na tobě. * Všechny jsou hysterky, chodí oblečeny do pytle a musí mít neustále závoj. * Všude samej písek a sucho v tlamě. * Slunko pálí na hlavu, ani pivo si nedáš. * Jseš špinavej a vypadáš jak cigán. * Sžíráš se proto závistí k Americe a celému civilizovanému světu.

To je život? To radši smrt!

A hurááááá na to. A vzít sebou co nejvíc prasat, co se mají líp než já.

TAKŽE O ŽÁDNOU ZÁHADU VLASTNĚ NEJDE!

[8] Ještě obrázek:
Jerry Středa 28. 10. 2009, 17.43
[9]
Dolly web Čtvrtek 29. 10. 2009, 01.36

[6] Leona:Leono, ty na tu svou frndu musíš mít zlost, když do ní pouštíš to, co bylo před chvilkou v koze :-D

Dolly web Čtvrtek 29. 10. 2009, 01.37

[4] Ela:Tak co sem lezeš, blbko?

[11] To Aranka, Dolly
Ela Sobota 31. 10. 2009, 14.14

Jsem Češka jako poleno a s muslimy jsem v životě skoro nepřišla do styku. Seriózní web je web, kde se připouští diskuze, tak na co si tu pořád hrajete chytráci? 8-)


Atllanka reaguje:

Milá Elo, tady se nacházíš v komentářích… měla bys tu psát věcné připomínky k textu, či faktům v něm uvedeným, pokud ovšem o tom něco víš a nebo máš nějaké jiné poznatky. Tady se komentuje, rozhodně to tu není žádná volná diskuze.

Pokud nemáš nějaké nové poznatky a o napsaném si přeješ pouze obecně s někým diskutovat, pak navštiv naši diskuzi. Pod každým článkem, i pod tímto, máš klikací odkaz: Vstup do diskuze ;)

Stačí kliknout a psát… bude li ti někdo odpovídat, pak i diskutovat.

Zdraví Atllanka

[12] Kde jsi se snažila o diskuzi?
Bomba Sobota 31. 10. 2009, 17.52

[11] Ela: Dej link… Jestli myslíš to o tom, jak si tu psala, že článek nemá hlavu ani patu… tak to není Elinko diskuze… to je jen závist a napadání úspěšných… :D)))

Diskuze by byla, kdybys uvedla co je podle tebe špatně a jak to je správně, ale tohle? To je jako když si oblečeš nej šaty a kámoška ti řekne: Seš nemožná… a odkráčí středem… Přijde ti to jako diskuze nad tvým oblečením? 8-O

[13] s vyznáním a bez vyznání v tomto čase....
Jack mejl web Úterý 17. 11. 2009, 01.06

Chtěl bych se zeptat, zdali je to pravda, že se odpadlictví v Islámu trestá smrtí? Tak např., když žena „odpadlík“ bude mít s muslimem již děti, tak dětem zabijí maminku?

Nikoho nezajímá, že dětem při vývoji a dozrávání bude chybět element ženy? Přeci víme, že úplná fungující rodina může děťátku poskytnout zdravý vývoj! Nebo alespoň základ zdravého vývoje a jeho další uplatnění ve společnosti.

Jsem toho názoru, že Bůh netrestá Ty, kteří vystoupí ze SKUPINY věřících! Bůh chce, aby byla víra v jednotlivci. Pak se umí chovat k ostatním zcela přirozeně.

Proč by muslimové takto trestají odpadlíky? A pokud to tak je, tak se ptám proč? A jak to můžou dopustit? Jak můžou vzít člověku život, který mu nedali a neumí dát? V praxi se to děje jak? Jak se např. takový muslim, nebo křesťan původně konvertita do Islámu stane odpadlíkem? Zajímaly by mě konkrétní odpovědi.

Ať už jsme muslimové, křesťané, židé, šintuisté, budhisté,taoisté atp. Tak se domnívám, že víra musí být v člověku. Jedině takový člověk, může prostřednictvím Boha rozdávat radost či být poučení druhému. Nedělal bych rozdíly v tom, který posel v určité kultuře (geograficky) v daném čase (histor. kontextu) zprostředkoval lidem slovo Boží. Hlavně, že nám lidem, bylo vůbec sesláno. Možná by si Bůh přál, aby mezi lidmi zahořela LÁSKA! Opravdouvá, bezprostřední, nespoutávající, upřímná, bezelstná, zpětněneočekávající, přirozená, obdarovávající … Nemuseli bychom se tak kategorizovat a nevraživě vypichovat na sebe negativa „určitých skupin“ a zase naopak vyzdvihovat co, které náboženství, kterého „jsme momentálně součástí“, má za pozitiva a nej, nej, nej. Rivalita mezi věřícími odlišných kultur a náboženství by měla vést k poznání a ne k tomu, co se dnes na světě děje. Zdravá rivalita přináší poznání a rozvoj, ale pokud se přehoupne v nenávist mezi lidmi, tak by bylo lepší, kdyby zanikla všechna náboženství. Protože pokud se z věřících stávají roboti plní nenávisti, je potom jedno na který „program“ jsou naprogramovaní. Jestli fungují na Korán, nebo Nový zákon atd. Nemyslíte, že by nenávist měla vytlačit láska? Ono totiž to POUČENÍ by lidstvu mohlo přinést určotou sounáležitost, vjem toho, že jsme jen lidé s každodenními starostmi. Rivalitu a nenávist by v sobě měl vymítit, každý sám za sebe. Poté by se člověku mohlo otevřít to správné okno poznání, ve kterém by vládla harmonie, pochopení, tolerance a láska… Budu rád, za vaše reakce!

[14] Máš pravdu v tom že
R.Rauss web Úterý 17. 11. 2009, 12.19

skutečně nikoho nezajímá, co komu bude při vývoji čehokoliv chybět. Všechna náboženství vznikla výhradně proto, aby skupině mocichtivých lumpů umožnila ovládat davy a získat nad nimi, pokud možno neomezenou moc. Nikomu neupírám právo věřit čemukoliv ale pokud někdo potřebuje k tomu aby žil slušně nějaký manuál, nebo dokonce strach z nějaké autority, pak zřejmě jeho morálka nebude až tak úplně v pořádku.

Pokud jen na okamžik připustím možnost existence Boha, (ať už je podle toho o terminologii jakého náboženství se jedná, nazýván jakýmkoliv jménem), neznám jiného tvora, který by si víc zasloužil trest smrti.

[15] Přečti si zde více článků a odpověď najdeš
Mahatma Úterý 17. 11. 2009, 13.51

[13] Jack: Islám trestá skutečně odpadlictví smrtí, a nejen to. On trestá smrtí i tzv. cizoložství, zneuctění, std… například nedávno byla dle šarii odsouzena k ukamenování žena, která si dovolila za svobodna otěhotnět. Trest jí byl odložen do věku roku dítěte, aby ho mohla kojit a pak hajdy na smrt. jen díky celosvětové medializaci a šikovnému právníkovi jí nakonec byl trest zrušen, protože právník prokázal, že otěhotněla ještě v ochranné době po „rozvodu“, to jest v islámu asi 100 dní, a ten kdo s ní spal odvolal svou výpověď a tak bylo dítě uznáno za manželské. Čti více článků na tomto webu, klikni si vlevo na Statistika a tam máš přehled všeho co tu je… ;)

Lucie Středa 24. 03. 2010, 09.02

Smutné někdy to tady číst… Přesně lidi , kteří takhle píšou jezdí do těchto zemí jen na dovolenou a jsou tak ,,chytří,, jen díky médiím tady . Stašně zapomínáte na to jak evrospké země jsou špičou v rozvodech. A né jen to k násilí tady dochází na denním pořádku a nemluvím o pedofílii apodobně. Sama mám manžela muslima aˇžijeme v Čr .jsem nadmíru spokojená a to říkám p bez přetvářky.Za sebe můžu říct , že už jednou jsem byla vdaná za Čecha, který enměl absolutně žádnou úctu. Jeho fyzické a psychické týrání bylo na denním pořádku . Když jsem byla těhotná mlátil mně do břicha tak, že jsem potratila. Evropští mui nemají úctu k ženám. Nikdy jsem se nesetkala ve státech 3 říše s takovou rozvodovsotí jako je tady . Pro evropské lidi je vše normální. Není problém shlédnout dětskou pedofilii na internetu, porna atd… Jejich víra je tak pevná a to je to co tady chybí ! Sama jsem křesťanka a NIKDY TO NEZMĚNÍM stejně jako manžel nezmění tu svou . A přesto vycházíme. Milujume se Přeju všem ať poznají to co zažívám já už 8 let :-)

[17] Zaprodala jsi svoje děti, Lucie
Smolíček web Středa 24. 03. 2010, 14.28

Cituji z muslimské poradny: „Pokud si muslimský muž vezme nemuslimskou manželku, potom děti by měly být vychovány jako muslimové. Tato věc by měla být nastolena před sňatkem, aby se později vyhlo situaci vedoucí k rozvodu…“ Tedy: Pochop, že na tobě a tvé víře naprosto nezáleží, jsi jen vak na muslimčata, nic víc. Tvoje děti nebudou mít nikdy na výběr, jsou muslimama a ještě se ani nenarodili. Za odpadlictví je smrt, bravo, česká huso! Hlavně že si zašukáš s Arabem!

[18] Byl jsem muslimem
Nasseh Abdulkarim web Středa 24. 03. 2010, 14.32

Existence islámu je krvavou stopou v dějinách po 1400 let. Národy i občané, kteří islám odmítali, byli k jeho přijetí donuceni násilím. Taková praxe trvá dodnes!

Žádný přátelský islám neexistuje. Od svého vzniku je utvářen sadismem a terorem. Zabíjení, stínání hlav, bestiální usekávání končetin, to vše patří ke každodenní praxi v islámských zemích. Kdo to popírá, nezná islám!

Všichni křesťané i nevěřící jsou islámem ohroženi. V islámu je sice několik proudů, ale jen jeden korán. A korán vybízí k zabíjení a k válkám. Tyto výzvy jsou psány ve formě rozkazů.

Tzv. pokojné verše pochází z doby pobytu Mohameda v Mekce, kdy ještě neměl absolutní moc. Ty pozdější z Medíny jsou novější a mají proto podle teologie islámu větší platnost.

Islamizace vašich zemí je strategie. Veřejně o tom muslimové nehovoří, ale v mešitách můžete slyšet politická kázání. Navštívil jsem mnoho mešit, které sloužily také jako sklady zbraní.

Náboženská svoboda je velkou hodnotou a musí být chráněná, ale nesmíme dovolit její zneužití pro militantní ideologii. Proto je nutné mešity kontrolovat.

Minarety jsou kola islámu, která ho posouvají kupředu. To byste měli vědět, když rozhodujete o výstavbě mešit a nových minaretů. Kompromis a dialog vnímají muslimové jako slabost.

Postavte se snaze o vaše zotročení! Žeňte je s islámem, dokud je čas!

[19] Nemam skoro slova pro takovou
O)) web Středa 24. 03. 2010, 15.41

[16] Lucie:Jen ti tu chci napisu odkaz – http://www.atllanka.net/index.php?…

To take jsou turisticke zkusenosti? A kdyby jsi hledala poradne prijdes na to, ze muslim co te bije te bije se souladem z koranem a sariou, zatimco toho svyho debilniho Cecha jsi mohla kopnout do prdele a nemusela si potratit. To ne on, ale ty sama si potratila pro svoji blbost a zase si vlezla nekam, kde uz jesi byla.

Jestli jsi neumela zit svobodne, tezko to dokazes v otroctvi – islam je otroctvi.

[20] Klikla jsi si na krása islámu v obrazech?
Jana Středa 24. 03. 2010, 15.46

To se ptám tebe, Lucie, co tu mekáš cosi o turistech, asi budeš padlá na hlavu. No není divu, když jsi se provdala za muslima.

Smolíček má pravdu, tvoje děti už nejsou tvoje, patří Allahovi. Z kluka ti vychovají džihádistu a holku ti provdají klidně už ve 12 – 14 letech někam do Syrie, nebo Jordánska, Turecka nebo kamkoli, tomu muslimovi co lépe zaplatí!

[21] pravicaci
abdulah mejl Neděle 12. 06. 2011, 09.36

allah nad vami zvitezi :-)

Honza Pondělí 13. 06. 2011, 20.46

Milý Abduláhu, my Evropané se hned tak nelekneme, a když na to přijde, dovedeme zplynovat a všelijak umučit a pobít miliony lidí – tak se těš!

zkratt Neděle 15. 01. 2012, 01.47

[16] Lucie: Táhni do prdele ty krávo!

Nelze přidávat nové komentáře.