Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Servilní propaganda islámu v ČT

Kdo koho uráží? (Z archivu Atllanky)

 

Na ČT1 jsem právě viděl pořad Světáci, který uvádí panové Špaček s Havelkou. Vskutku neuvěřitelné. Názorně nám vysvětlili, že pokud vycestujeme do „muslimské“ země, měli bychom ctít jejich zvyky a společenská pravidla…

V pořádku, řeknete si… Jenže, oni dále říkají, že pokud někdo z muslimské země zavítá k nám – světe div se – jsme to opět my, kdo musí ctít pravidla, která platí v jejich zemi. Co je jim po ctění našich zvyků, že?

A jako třešnička na tomto dortu, který vařil pan Špaček s panem Havelkou, byla situace, kdy soutěžící (česká žena) podala na uvítanou muslimskému muži ruku. Co si to vůbec dovolila?! Vždyť všichni víme, že se to nesmí. A pokud jste to nevěděli, pak se neumíte ve společnosti chovat.

 

 

Takže si to zopakujme, ať neuděláme příště chybu: Pokud žena podá muži ruku a on ji nepříjme, za „normálních okolností“ by ji urazil. To ale neplatí v případě, že je tím mužem muslim.

Měli bychom tedy zavést nové společenské pravidlo: Nepodávejme muslimským mužům ruku ani my, muži, když podanou rukou „našich“ žen pohrdají.

Petr Vyoral

 

Co jsme ještě viděli:

Pan Špaček rovněž soutěžící s notným pobavením poučil, že v případě pozvání do muslimské rodiny je potřeba pohladit a pochválit mužské potomstvo hostitele, holčiček, že všímat si netřeba… Jen chlapci, že jsou to pravé ořechové…

 

A ještě perlička na dokreslení hlouposti a vlezdoprdelkovství ČT:

  • Přestaňte se ke mě chovat jako k vyvrhelovi. Proč si nikdo se mnou nechce potřást rukou? Proč mě nikdo nechce sledovat, když hovořím?

 

To uvedla Cipi Livni, izraelská ministryně zahraničních věcí dne 29. 11. 2007 na adresu vyslanců arabských zemí na mírovém summitu v Annappolis. Ti sice měli plná ústa řečí o míru, ale odmítli si – až na čestnou výjimku jordánské delegace – s izraelskou zástupkyní podat ruku a dokonce zcela nezdvořile odešli ze sálu, když hovořila.

 

 

Ministryně USA Condoleeza Rice vyjádřila pro pocity Livni pochopení s tím, že podobné chování si jako černoška pamatuje ze svého dětství na rasově segregovaném americkém Jihu!

 

Aktualizace

Pořad s pány Špačkem a Havelkou vysílala ČT v roce 2007. Myslíte, že se od té doby něco změnilo, že se tvůrci pořadů v naší veřejnoprávní televizi na pozadí vývoje doby poučili, a vědí už, či alespoň tuší, co to je ten islám?

Tak aby nedošlo k mýlce, podívejte se TADY co vytvořila ČT2 na podzim loňského roku.

K pořadu tam vznikla i diskuze, která časem jistě záhadně zmizí. Protože s tím počítáme, ofotili jsme ji a celou ji najdete zde

29.11.2007 St@tll 

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Jde především o Vaši budoucnost, tak nestůjte mimo

 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Kdo nám to proboha vládne? Následující text: Odkojená půlměsícem »»»

Atllanka | Středa 3. 07. 2013, 18.03 | Islamizace, Česko, Videa | trvalý odkaz | vytisknout | 3996x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1] Hrozné!!
Of Duty Pondělí 24. 01. 2011, 10.48

A za to platíme, že nejsme na prodej? V hrobě se musí naši předkové obracet! FUJ České televizi!!!

Janeček se chová jako plešatý terorista!

[2] Léčba
M Středa 26. 01. 2011, 11.53

Možná je trochu aspoň dočasně vyléčí Domodědovo. Jinak muslimovy zásadně ruku nepodávat a dotýkat jen dlouhou tyčí a být v pyrotechnickém.

Jsou to jen tolerantní vrazi a lupiči (http://mucednici.prayer.cz/pnp.php?… správně jednající úředníci na filipínách) v Řecku plánují zeď jen doufám že před jejím zrodem za ní pošlou zpět ty nelegály co tam mají a nebude přitom křiček zas nějaký aktivista jak je to nelidské (přišli sem chtěli tu být tak mají dodržovat zákony a jeden porušili už pouhým příchodem)… Pokud nechcete mít něco na způsob Domodědova či jiných vybuchlích míst i v této krásné zemi začněte něco dělat.

Kontaktujte své popslance a senátory ať se obrátí na ústavní soud s tím že Islám nemůže být zaregistrován jako náboženské hnutí neb je v rozporu s ústavou. Jeho vyznavači jsou xenofobní rasističtí jedinci kteří šíří rasovou a náboženskou nenávist. Tím se zatím nikdo nezabývá podávejte trestní oznámení.Snažte se nebo budete jejich obětí.

[3] Tolerance
Walter web Pátek 28. 01. 2011, 15.59

Nevidím rozdíl mezi zločinem páchaným jednotlivcem a zločinem páchaným skupinou. Proto nechápu, proč by měl být zločin méně zločinem jen proto, že ho někdo označí za „kulturní zvyklost“. Dále nevidím jediný důvod, proč bych měl tolerovat „kulturu“, která netoleruje mě.

[4] toleranse
gamal Středa 2. 02. 2011, 14.11

tyhle stránka jsou hřích

[5] Hřích jsou blbci jak ty
Of Duty Středa 2. 02. 2011, 14.12

[4] gamal:Hanba lidstva jste!

Nelze přidávat nové komentáře.