Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Terorismus islámu slaví výročí

Blahopřání české muslimské obci (aktualizace)

 

Podle počítadla na stránkách The Religion of Peace – Náboženství míru, se blíží výročí desetitisícého islámského teroristického útoku od památného 11. září 2001.

Útok číslo 1 oslavili naši mirumilovní čeští muslimové tradičním arabským způsobem: rozdáváním sladkostí, konkrétně bonbónů ve vkusném obalu připomínajícím pád dvojčat, a to přímo ve svém svatostánku v Praze na Černém Mostě…

 

 

Chtěl bych jim touto cestou vzkázat, že jejich kolegové, jejichž výkon před šesti lety oslavovali, se propracovali ke kulaté metě deseti tisíc provedených teroristických útoků, jejichž obětí se staly desetitisíce lidí. Gratuluji. Možná byste mohli připravit nějaké to sladké překvapení i k této příležitosti.

Viktor Svoboda – listopad 2007 

 

Pět let poté

Podle toho, jak se šíří islámský mír, stoupá i počet útoků, k dnešnímu dni je jich již přes 18 tisíc, a dá se směle odhadnout, že do konce roku, jich bude 20 tisíc, tedy za 5 let se počet statečných mírumilovných činů pro Allaha zdvojnásobil! Je to rozhodně pokrok, vždyť předtím to islámu trvalo téměř sedm let, než dosáhl první desetitisícovky!

 

Thousands of Deadly Islamic Terror Attacks Since 9/11

 

Atllanka gratuluje a zároveň se ptá – proč mlčí ostatní česká media? Proč není denně ve zprávách oslavován muslimský džihád? Proč naše media diskriminují statečné činy muslimských synů a dcer, a co na to mediální magnáti a rady? Proč nebijí na poplach? To je na ústavní soud, taková diskriminace!

 

Bonus – Mírumilovný islám a jeho nástroje

 

Atllanka City

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Komunistické peklo VI. část Následující text: Komunistické peklo VII. část »»»

Atllanka | Čtvrtek 5. 01. 2012, 07.11 | Islámský terorismus, Násilí, Videa | trvalý odkaz | vytisknout | 3113x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Nelze přidávat nové komentáře.