Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Měla matka syna, syna Zkurvysyna...

Lenina, Stalina, také carPutina

 

Prolog: Vlnu nevole mezi muslimy v Los Angeles vyvolal loňský plán policie na vypracování analýzy o muslimských komunitách ve měste…

Záměrem projektu byla, podle tehdejšího vydání denníku Los Angeles Times, identifikace teroristicky riskantních míst. Odpůrci v něm však viděli rasovou analýzu. Zástupce hlavního velitele a šéf protiteroristické jednotky policie v Los Angeles Michael P. uvedl, že policie chce analýzou zjistit, kde se zdržují Pákistánci, Iránci a Čečeni. Právě jejich komunity jsou podle něj vystavené „rizikovým faktorům“.

V rozhovoru vyloučil, že by mělo jít o špionáž nebo sledování. Analýzu přirovnal spíše k tržnímu průzkumu. Denník však poukázal na skutečnost, že Downing v době obhajoby plánu před Kongresem mluvil „o širokospektrálním přístupu vedeném zpravodajskou strategií“.

 

Hlava muslimské obce Sáňka, se už těší na islám u nás

 

Proti programu protestovali další popřední představitelé muslimské komunity v Jižní Kalifornii. Downinga listem oslovila i Americká unie občanských svobod, která ho upozornila na skutečnost, že program je postavený na předsudku, že „muslimové jsou náchylnější páchat násilné trestné činy více jako členové jiných náboženství“.

Informace o projektu se přitom dostali na veřejnost právě v den, kdy celostátní media přinesla varování FBI o možných útocích al-Káidy na nákupní centra v Chicagu a Los Angeles v době vánočních svátků.

Proč tolik povyku pro nic? A jak se islám od té doby následně prezentuje? Vymizely sebevražedné atentáty? Co říkají statistiky?

 

A co říká na islám válečný zločinec Putin?

 

Tak si to shrňme:

 • Všichni sebevražední atentátníci pocházejí z muslimských zdrojů.
 • Mají na svědomí již desetitisíce obětí jak z řad křesťanů, tak i atheistů a jiných náboženství, svoje vlastní – muslimské, nevyjímaje.
 • Muslim považuje za čest zemřít pro Allaha.
 • Muslim se těší do svého muslimského ráje, protože tam bude sedět po boku Alláha, a bude od něj obdarován sedmdesáti dvěma huriskami – pannami.
 • Muslim považuje za čest vzít sebou při své cestě do nebe co nejvíce jiných lidí do pekla.
 • Muslim tvrdí, že to je podle Koránu.
 • Muslim je po svém činu prohlášen za mučedníka a oslavován.
 • Matky muslimských mučedníků jsou na své syny hrdé.
 • Většina sebevražedných atentátníků pochází z muslimů žijících v naší západní civilizaci.

 

 

A my se nemáme a nesmíme obávat? Nesmíme se bránit a v zájmu nějaké prazvláštní falešné humanity máme přihlížet tomu, jak si nějaký zradikalizovanější muslim dělá ohňostroj ke své větší slávě na úkor smrti našich spolubližních a nebo dokonce na náš vlastní?

 • Kde berou muslimští představitelé tu drzost protestovat proti tomu, že se snažíme mezi nimi najít a vyeliminovat možné nebezpečí ze strany členů jejich vlastní komunity?
 • Kde berou drzost tvrdit, že islám není více násilnický než jiná náboženství, když jejich radikálové denně vraždí i ve svých vlastních řadách a volají k tomu Alláhu Akbar?
 • Kde berou drzost říkat rasová diskriminace tomu, že se ten kdo je pozval do svého domu snaží zajistit svá práva na holý život?
 • Proč sami nebouří v mešitách a nedělají pořádek mezi svým vlastním lidem, a nevyzývají jej k pokoře a životě v míru?
 • Proč se snaží naopak prosadit středověké právo Šaria i do zákonů hostitelských zemí?*
 • Proč mají ve svém volání po spravedlnosti a svobodě stále jen plná ústa Alláha a své vlastní víry a Koránu?
 • Proč nevolají po právu na vyznání a klidný život jiných náboženství?
 • Kolik kostelů křesťanských, pravoslavných a jiných bylo za poslední desetiletí postaveno v jejich zemích?
 • A kolik mešit stojí na našem území?
 • Proč naše občanka musí při návštěvě jejich území dodržovat práva jejich země a oni zde toto nemusí?

A tak bychom mohli pokračovat do nekonečna, je toho mnoho, co nám přední představitelé islámu tají, je toho mnoho, co si povídají jen za zavřenými dveřmi, když si myslí, že je nikdo neslyší…

Já, muslim – český dokument o mešitě v Praze

 

Na závěr:

 • Vlk tvrdil, že je jen babička, než sežral Karkulku, totéž tvrdil i jeho kolega třem kůzlátkům, a rovněž nám je jeho chování známo i z Pohádek ovčí babičky.
 • Proradně se zachovala i liška k Budulínkovi, když mu slibovala výlet na ocásku a pak si z něj udělala otroka.
 • Za zmínku stojí, že tatáž liška nakonec podvedla i vlka, a psal o ní už i Ezop, což byl starořecký bajkař…
 • V neposlední řadě se o proradnosti sladkých řečiček přesvědčil i Smolíček pacholíček, kterému Jezinky tvrdily, že „Jen dva prstíčky strčíme…“

 

Tož lidi, neblbněte a nebuďte labuť!

 

Slimáci v Moskvě

st@tll 2009

Související texty:

Upozornění redakce:

 • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Nestůjte mimo, jde o Vaši budoucnost..

 

Nezapomeňte také navštívit náš archiv textů

 


««« Předchozí text: Kozácký Ataman Alexandr Dutov 1. část Následující text: Z gulagu do Buzuluku a zpět »»»

Atllanka | Čtvrtek 16. 06. 2022, 09.57 | Islamizace, Totalita, Islám | trvalý odkaz | vytisknout | 3603x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1] Konečně jsem pochopil...
Petr T. Pátek 10. 04. 2009, 10.36

…pojem „mateřská láska v islámu“ a po zhlédnutí posledního videa i „demokracii“ v podání muslimů. Máme se na co těšit!

reaguj[2] Pšššt. Tady se spí...
RepaiDiablo mejl Pátek 10. 04. 2009, 17.28

Reálně pesimistické jsou naše vyhlídky, budeme-li na nepřizpůsobivé přistěhovalce pohlížet hezky po evropsku se skloněnou hlavou. Smůlu máme v tom, že ti, kteří nás zastupují, si projevy cizinců (především těch z islámských zemí) nesprávně vykládají, k naší škodě. Marné je dovolávat se zdravého rozumu. Bylo by štěstím a ironií osudu zároveň, kdyby nás opět tahal z bryndy onen všemi proklínaný Strýček Sam! ;-)

reaguj[3] Tři věci
Pegu web Pondělí 13. 04. 2009, 17.53
 1. Vážení, uvědomte si prosím, že na celém světě je mnoho učenců, kteří islám znají dopodrobna, plynně hovoří různými arabskými jazyky, znají i rozdíly v dialektech. Proto jen hlupák může říci, že západní kultura nic neví o islámu a koránu!
 2. Kritiky všech katolických církví bych rád upozornil na to, že zatím NIKDY žádný katolík nedal bombu do nějaké budovy, na tržiště či kamkoli jinam v muslimských zemích. Nikdy neunesl muslima aby ho před kamerou podřízl jako ovci. Křesťané nikdy neútočí na muslimy jdoucí z mešity domů jako to dělají muslimové křesťanům tam, kde v muslimské zemi je ještě náhodou fungující kostel. A nejen to, muslimové velmi často útočí i na jinověrce třeba v Indii (hinduisty, budhisty)dělali snad ti křížové výpravy proti muslimům?

3)Islám prostě ze svého základu JE agresivní! Vina běžných muslimů je v tom, že z principu své víry NESMÍ udat jiného muslima a tím jsou spoluodpovědni jak za vraždy tak i atentáty!

reaguj[4] zvyky
chci islamske zvyky Pondělí 19. 10. 2009, 18.20

to je v hajzlu dejte sem naky islamsky zvyky mam referat :-D

reaguj[5] Chceš islámské zvyky?
Kalašnikov Středa 21. 10. 2009, 09.21
Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?