Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Oprávněná kritika muslimů je Islamofobie?

Co brání panu Sáňkovi zveřejnit pozitivní dokumenty o islámu?

 

Motto: Přečetli jsme si stížnosti jakéhosi samozvaného českého taťky islámu – pana Sáňky. A máme pár nejen řečnických otázek…

 

Co brání komukoli zveřejnit pozitiva o islámu?

 

 

Kde jsou dokumenty ukazující nám tu mírumilovnost islámu? Kde je video s odsouzením toho, co podle muslimského taťky Sáňky je propaganda a pomluva?

Proč není nikde natočeno, že obyčejný muslimský palestinec vlastně Žida miluje, a že tedy se distancuje od videa Jde za mnou Žid, zabij ho!

 

 

Proč se spíše nepohoršuje židovská komunita, a nevolá po zákazech, proč pláče taťka Sáňka?

 

Ujo Hitler byl taky jen jeden šílený nácek, a na začátku dost k smíchu!

 

 

 

 

 

Zveřejněte například nějaké texty, články, cokoli o tom, jak vás tohle veřejné násilí, zhovadilosti a zvěrstva hodné středověku, pohoršují a jak vaše media proti tomu dnes a denně bouří, jak imámové v mešitách kážou mír a toleranci!

 

 

Napište odkazy na nějaké petice sepsané muslimy proti Al Kajdě nebo Hamásu či Hizballáhu… Dokažte že lžeme, že je to jinak! Vyvraťte tato strašlivá tvrzení o islámské nepřizpůsobivosti a netolerantní nenávisti k druhým národům a vyznáním jedno po druhém! Zveřejníme vám to!

Svata.Va 07. 2008

Aktualizace

Tak se nám nejen rok s rokem sešel, ale dokonce brzy potáhne už na pátý a muslim Sáňka nic. Ticho. Klid po pěšině. Až na pár arabsky, či lámanou angličtinou z překladače napsaných vyhrůžek od anonymů na email redakce, nic. Nula. Že by neměli co vyvracet? Ó hrůzo, nevíte kdy už konečně pojede Svatý Václav na koni přes ten Karlův most?

st@tll. 07. 2012 

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Nestůjte mimo, jde o Vaši budoucnost..

 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Džihád a jeho cíl? Následující text: Hospodářské mýty 1. republiky »»»

Atllanka | Pondělí 30. 07. 2012, 07.39 | Česko, Islámský terorismus, Videa | trvalý odkaz | vytisknout | 4148x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1]
Cofein Úterý 26. 08. 2008, 21.21

Je na nabozenstvi vubec neco pozitivniho ? (a to nemluvim jen o islamu)

reaguj[2] to Cofein
Dolly Pátek 29. 08. 2008, 12.11

O ničem takovém nevím. Pokud bys něco pozitivního na jakémkoli náboženství našel, dej mi vědět :)

reaguj[3] Jediná možnost je odsouzení
Amélie web Sobota 30. 08. 2008, 07.56

Dávám tu odkaz na článek, který je velice zajimavý, a mohl by vést k řešení co s islámskou pohádkou pro hlupáky 8-O

reaguj[4] Pěkný odkaz Amelie
Bělohorský mejl Sobota 30. 08. 2008, 08.01

Hned začátek se mi líbí – konečně vím, proč jsou socani a komoušové proti radaru!

„Ataturk, snažící se stát západním, tvrdě potlačil islám a zrušil kalífát. Jeho způsoby měly k liberálnosti daleko, ale přál si dospět k výsledkům liberálního řežimu – i když takřka totalitárními způsoby. Šlo o jedinou udržitelnou transformaci velké islámské společnosti. Íránský Šáh následoval jeho příkladu, ale selhal, když se jeho domácí sekulární nepřátelé – komunisti – hloupě spojili s islámisty … a stali se po revoluci jejich první obětí…“

reaguj[5] Hezky,
Zuzana mejl Pátek 14. 01. 2011, 06.14

uz zase vyborne. Posli jim to vsem znova. Hezka vyzva pres FB, ne? Do Zide podporuji mesity. Do Cesi a Slovaci vzkazuji – chceme mesity. Do Svetla islamu. Do Chceme debatu atd. S tim, ze uz je to zase par let – treba uz nekdo z nich neco pozitivniho a proaktivniho udelal????

reaguj[6] je jen muslim
Vlad Pondělí 30. 07. 2012, 08.53

Peknej clanek 100 % se ztotoznuji. Neni radikalni muslim, je jen muslim. Zatim.. Jednou to bude neni muslim, je jen radikalni muslim.

reaguj[7] no coment
peťas web Pondělí 3. 09. 2012, 20.21
Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?