Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Vyzývá papež k odevzdání naší civilizace barbarům?

Živelná imigrace muslimů do Evropy je v zájmu Božím

 

Poté, co benevolentní politici, jimž v historicky nejblahobytnějším období evropské civilizace zřejmě změkl mozek, koncem minulého století pootevřeli pomyslná evropská dvířka světové imigraci, statisíce lidí se vydalo nazdařbůh do Evropy…

Dnes již je jasné, že tohoto vypuštěného imigračního džina po dobrém zpátky do láhve dostat nelze. Převaděčský byznys kvete snad jako nikdy předtím a ústupky západních zemí, tak rádoby velkorysé a zcela nad věcí, se stávají nezbytnou úlitbou, která však víc než cokoli jiného stimuluje další miliony k pochodu k rozdávanému bohatství.

 

 

Někdejší Zlatá horečka na americkém kontinentě byla slabý odvar. Celá Evropa se dnes mění v jeden velký živelný „Klondajk“. Stovky hledačů zlatých zítřků umírají na cestách, tisíce jich končí jako bezprizorní zločinné existence.

Nicméně nad statisíci přistěhovalců se začíná opět prosazovat tvrdá ruka zákona. Dnes však již dávno ne zákona Britské koruny, ale zákona emírů a velemuftích – islámského práva šaría.

Západní státy chtě nechtě seznávají, že jedině islámský právní systém je schopen udržet narůstající multikulturní demografické portfolio ve stabilitě. A jako kdysi od Hitlera přiváželi s velkými ovacemi a úlevou domnělý mír, tak i dnes podlézají současným aspirantům na světovládu.

 

Afričtí muslimové u břehů Kanárských ostrovů

 

Epochální exodus desítek tisíc imigrantů ročně je provázen humanitárními dramaty ve vratkých kocábkách na moři, v podvozcích návěsů kamionů, v přeplněných utečeneckých koncentračních centrech.

Ne náhodou se tak stala imigrační politika prioritou kteréhokoli nevýchodoevropského státu – Francií a Británií počínaje, přes Švédsko, Norsko a Holandsko třeba až na Maltu a Řeckem či Itálií zdaleka nekonče.

O minulé Květné neděli se imigrantských dramat ve své promluvě důtklivě dotkl i papež. V reakci na nedávné ztroskotání desítek ilegálů krátce po vyplutí ještě u libyjských břehů, Benedikt XVI. vyzval Evropu a africké státy k dialogu za účelem řešení imigračního dramatu.

 

 

Papež vyzývá k co nejrychlejšímu koordinovanému postupu, aby imigranté nemuseli upadat v proradné ruce převaděčů. Dále vyslovil útrpný sentiment s tragédií našich afrických bratří a sester.

Nicméně, jak laici, tak kněží působící v středomořských pobřežních oblastech zahlcených ilegály, mají dosah takovýchto sentimentů za neadekvátní a naprosto pokrytecky pseudohumanistický a rádi by mu jej vymluvili osobně na místě.

zdroj  

 

 

zpracovalo st@tll

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Nestůjte mimo, jde o Vaši budoucnost..

 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Krásy islámu v obrazech

 

Navštivte archiv textů   Vstup do diskuze zde 

 

Zhlédněte Inkubátor Atllanky   Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 

Středa 15.04.2009 | Civilizace, Islamizace, Imigrace | Archivováno 2012 | Přečteno 4015×pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

Napsal Atllanka, vytisknout, přečteno 514x