Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Australané své děti učí jak přežít islám?

Počítačový masakr muslimů na internetu

 

Motto: Kdo zlu neodporuje, sám se ho zůčastňuje. Už zase se cítí islám uražen, ale podle mě se nestalo nic jiného, než že se mu zase jednou nastavilo zrcadlo…

Na internetu se objevila v lednu letošního roku volně ke stažení počítačová hra Muslimský masakr. Autorem je dvaadvacetiletý Eric Vaughn z Brisbane v Australii, který je ve světové počítačové síti známý jako Sigvatr…

 

 

A computer game entitled Muslim Massacre is the latest in a long line of ‘how low can you go” nominees to be found on the internet.

Počítačová hra s názvem Muslimský masakr je další v dlouhé řadě kandidátů na první cenu v nepsané soutěži „Jak hluboko ještě klesnu“, kterou lze najít na internetu.

 

The aim of the “game” is to be parachuted into the Middle East and, once there, wipe out the entire Muslim population.

Cílem této „hry“ je boj parašutistů na Blízkém východě, kteří mají za úkol vystřílení celé muslimské populace.

 

Needless to say it has outraged the Muslim community and is being condemned far and wide, basically by anyone who has an ounce of brains.

Netřeba zdůrazňovat, že hra pobouřila muslimské komunity a je odsuzována šmahem široko daleko v podstatě každým, kdo má ještě v hlavě za mák mozku…

 

Tolik citace a překlad části článku ze zdroje zde

Protest proti hře, podala britská organizace mladých muslimů Ramadhan Foundation, jejíž předseda Mohammed Shafiq označil hru za nepřijatelnou, odpornou, hluboce urážlivou a nechutnou. Vyzval rovněž poskytovatele internetového prostoru, aby stránky s hrou zablokovali… což se ihned stalo

 

 

A já se ptám…

 

Copak to zase ten islám tak pobouřilo, proč tolik křiku pro nějakou stupidní grafickou hru, kterých běhá po netu tisíce, a proč tak rychlá reakce ostatního světa na každý zaražený prd z úst nějakých imámů z Blízkého východu?

  • A co hlavy… na hlavy jsem málem zapomněl, nejsou to snad věrní stoupenci islámu kteří si nahrávají na videa záznamy těch nejbrutálnějších poprav nevinných rukojmí a pak to posílají do islámských televizí, kde to další věrní muslimové s potěšením uveřejňují a jiní pravověrní, a podle pseudohumanistů ti dobří muslimové, u toho prožívají duchovní orgasmus za současného volání Allahu akbar?

 

Kde jsou ti ochránci islámu, když se děje toto:

 

 

A co tyto muslimské orgie plné krve, kdy řežou matky své vlastní děti do hlaviček, aby je tak zasvětili kultu toho svého Allaha?

  • Není to doufám islám, kdo tvrdí, že žena je stvořena k potěše muže a je možno ji bít, kdykoli mu odmítne poslušnost?
  • A není to zase ten islám, co krutě a defakto k smrti bičuje především ženy za kdejakou vymyšlenost, kterou ta nešťastnice nemůže vyvrátit čtyřmi mužskými svědky?
  • Není to islám, který popravuje homosexuály a netrestá lynč třeba za požití piva v době Ramadánu?
  • A co úděsné ženské mrzačení – obřízka, které souvisí sice více s kulturou, ale hlavně u muslimské populace?

 

 

Nemáme snad denně téměř v přímém přenosu sebevražedné atentáty džihádistů a tak i možnost vidět přehršel utrhaných skutečných končetin, roztrhaných těl a utrhaných hlav, či zmrzačených dětí, žen i mužů?

  • Proč nezastaví ti moudří a učení islámští učenci pravé masakry, proč se starají o počítačové kreslené hry?
  • Proč nevyjdou davy těch mírumilovných a slušných muslimů do ulic a neprotestují proti atentátům na vlastním národě, proč nevolají po míru a klidu?
  • Proč když se stane cokoli někomu někde jinde, viz masakr ve WTC, nebo Madridu, či Londýně, tak je vidět jak se muslimové veselí, tančí, pojídají cukrovinky a volají Allahu akbar?

 

 

A kde vlastně byli ti imámové když muslimská televize vysílala večerníček o tom, jak loutka vraždí nožem prezidenta USA George Bushe? Tak mě napadá, co by asi svět dělal, kdyby to bylo naopak a objevila se hra, v níž muslimové vraždí Izraelce nebo Američany, vypukl by stejný skandál?

Jana Horká 

 

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 

Atllanka | Sobota 13. 09. 2008 | Archivováno 02.06.2012 | Přečteno 13239×pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

 

Komentáře

[1] Ignác Neděle 14. 09. 2008, 18.53

No, zablokovat stahování této hry na servrech sice mohli, ale na nás si muslimáci nepříjdou. Pro případné „gemblery“, zvědavé čtenáře či pro ty, kteří chtějí vědět jak přežít islamizaci Evropy, je hra o které se v článku píše uložena na http://www.iskladka.cz/download.php… Stačí jen kliknout na odkaz a počkat, až se nabídne tabulka ke stahování na disk. Odkaz by měl být funkční 28 dnů.

[2] Ha Ha Ha! ajelen-xp7 web Středa 17. 09. 2008, 08.34

Vyborny clanek, je to tak pravdive az nechapu ze nekdo nechape, spise myslim si, ze nekdo chapat nechce, jako nechteli chapat nikdy napriklad zavreni komunisti komunisty. Oni si namlouvali ze musi zemrit protoze to posili komunismus! Svet je pln takovych blbcu co si rezou vetev na ktere sedi a pak se divi ze padnou drzkou do blata!" A cesi sou v cele toho hlupackeho davu, staci se podivat co pisou vsude po diskuzich, tupy narod co si nezaslouzi vlastni stat!!!

[3] dzihad Smad mejl Středa 17. 09. 2008, 09.05

To zasa niekto nepochopil ani vyznam slova dzihad.

[4] Libor Středa 17. 09. 2008, 11.19

Smad:Hlavně že jsi to vysvětlil smrade :D)) Atlanka: opravdu dobrý s tou hrou, stáhnout se mi podařila, trochu mi to spravilo náladu, dík ;)

[5] Michal web Středa 24. 09. 2008, 21.43

Jestli ta hra jde vyhrát, tak je to podvod nebo nepočítá s tím, jak rychle se rozmnožujou :-D :-D :-D

Napsal Atllanka, vytisknout, přečteno 678194x