Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Radarová základna USA v obraze + Test IQ

Nechcete americkou základnu? A už jste viděli posádku?

 

Odmítáte americkou protiraketovou základnu v Česku, jež by měla za úkol zastavit raketu vystřelenou z Blízkého východu a mířící na nějakou evropskou metropoli? Neznáte složení její posádky? Pak máme pro vás inteligentní VIDEO kde se Vám představí a následný IQ test…

Ostatně tímto IQ testem již zřejmě prošla i slavná režisérka Věra Chytilová! Není divu, že jí se posádka nelíbila, protože je spíše pro muže, a asi nemá ráda ani Texmeny ani Buráky, Nu vot, takoje dělo! Posmotritě, uvidíte!

 

Pozor!!! Vstup až po Dvaadvacáté hodině!

 

 

 

Sedm možností, z nichž jediná je správná

Írán má vládu, která je radikálně nepřátelská vůči naší západní společnosti a jejím principům. Zároveň disponuje raketami Šahab 3 s doletem 1300 kilometrů, Šahab 4 s doletem 1900 kilometrů a vyvíjí raketu Šahab 5 (neboli Kosar), jejíž dolet bude 4000 kilometrů. Vzdálenost Teherán-Praha je 3400 kilometrů. Írán rovněž rozvíjí jaderný program a z celého mezinárodního společenství si dělá blázny.

 

Za těchto okolností zakroužkujte možnost, kterou preferujete

  • 1. Okamžitý preventivní úder proti íránským jaderným zařízením (reaktor v Bušéhru, továrna na konverzi uraniumhexafluoridu v Isfahánu, reaktor na těžkou vodu a plutonium v Araku u řeky Kara-Čaj, komplex centrifug v Natanzu).
  • 2. Preventivní útok proti íránským atomovým zařízením, až Írán atomovou bombu sestrojí (což se stane do čtyř let), včetně omezeného útoku jaderného, bude-li nezbytný ke zničení podzemních bunkrů, v nichž budou íránské atomovky uskladněny.
  • 3. Přinutit Írán vzdát se jaderného programu prostřednictvím nejpřísnějších sankcí (jimiž by samozřejmě nejvíce trpělo civilní obyvatelstvo). Nedá-li Írán svůj jaderný program plně pod mezinárodní kontrolu, má být na něj uvaleno nejtvrdší embargo: nic do Íránu nebude prodáno, nic z Íránu nebude koupeno, a kdo by chtěl íránské hranice překročit – ať již po zemi, ve vzduchu, či na vodě – bude zastaven západní vojenskou silou.
  • 4. Žádný preventivní úder proti íránským jaderným zařízením, žádné sankce, nýbrž umožnit Íránu sestrojit atomovou bombu a pak jej odstrašovat od útoku hrozbou naší masivní jaderné odplaty, pokud Írán odpálí atomovou bombu na jakýkoli západní cíl. Jinými slovy, Íránu umožníme získat atomovku, ale pokud ji použije proti nám či spojencům, NATO svrhne své atomové bomby na Teherán a Komm.
  • 5. Íránu umožnit sestrojit atomovou bombu a doufat, že ji proti nám či spojencům nepoužije. Když Írán odpálí svou atomovku na kohokoli na Západě, je to prostě naše špatná karma. Byla by chyba na to reagovat zbraněmi, vždyť násilí zase plodí jen další násilí… Make Love, NotWar, dost bylo Bushe!
  • 6. Vybudovat systém protiraketové obrany, jenž sestřelí každou raketu letící k nám z Íránu. Bude-li potřebné, aby ona americká protiraketová základna byla na našem území, je to v pořádku. A je to lepší, než abychom byli úplně bezbranní vůči případnému íránskému jadernému útoku proti nám nebo spojencům, anebo po něm zmasakrovali íránské civilisty naší jadernou odplatou. Protiraketová americká základna v Česku naši bezpečnost neohrožuje, nýbrž zvyšuje. Nikdo nezaútočí na americkou základnu, neboť pak by čelil americké odplatě, jež by vedla k jeho totálnímu zničení; od roku 1945 ani jedna jediná americká raketová základna nebyla napadena.
  • 7. Nic z předešlého, nýbrž preventivně, dokud je čas, kapitulovat před ajatolláhy. Islám bude naším státním náboženstvím, ženy budou na sobě nosit černé stany, homosexuály a cizoložnice ukamenujeme, Židy zplynujeme, křesťanům uřízneme hlavy, pivo, víno a kořalku zakážeme. Než abychom bojovali vestoje jako svobodní, raději se budeme plazit po kolenou jako otroci. Podřízenost (al-Islám) je naší národní tradicí.

 

Test opakujte, dokud si nevyberete. Pokud jste nezakroužkovali žádnou z možností, neboť s žádnou nesouhlasíte, pak se vraťte k bodu jedna a celý test opakujte. A opakujte ho tolikrát, až jednu možnost zakroužkujete. A konečně se už naučte logicky myslet!

autor testu Roman Joch 

 

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů   Vstup do diskuze zde 

 

Zhlédněte Inkubátor Atllanky   Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

 

Atllanka | Pátek 28. 12. 2007, 02.34 | přečteno 2890× | archivováno 01. 01. 2012


 

Komentáře k textu

[1] Zbytečnost… Zelee mejl Pátek 28. 12. 2007, 09.34

Pro mne je vyplňování testu zbytečné. Já prostě od začátku tady základnu chci, protože mi to jednoduše přikazuje orientace mého myšlení, chci bezpečnost pro sebe i své děti a nehodlám se podílet na vyžírání našich spojenců bezmozky, kteří zde US radar nechtějí. Nejde totiž jen brát, musí se občas i něco dát a těch pár hektarů půdy je to nejmenší.

[2] Nevíte? Budulínek Pátek 4. 01. 2008, 01.23

Neví náhodou někdo,kde se podávají přihlášky do konkurzu pro civilní zaměstnance raketové základny? S takovou posádkou bych rád úzce spolupracoval.

[3] Jarda mejl Sobota 5. 01. 2008, 18.32

Psychiatrická léčebna Bohnice Ústavní 91 181 02 Praha 8

Telefon: 284 016 111

[4] Pro Jardu Královna Sobota 5. 01. 2008, 19.53

Hele, to tě ty holky tak vzaly? Tož si nech dát nějaké skotské střiky navíc, třeba to pomůže… :-D :-D :-D

[5] Budulínek Neděle 6. 01. 2008, 04.33

To je tvoje adresa, Jardo?

Napsal Atllanka, vytisknout, přečteno 553x