Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Tvrdík klikal v Reflexu!?

 

Motto: Redakce Reflexu umístila na svoji webovou stránku programy politických stran a otázku, koho by její návštěvníci volili. A děly se věci…

Do minulého týdne prý vše probíhalo dle normálu, v čele se držela TOP 09, za ní v závěsu ODS a Věci veřejné.

 

Celkové pořadí včetně procent hlasů bylo tedy následující:

 • 1. TOP 09 – 27%
 • 2. ODS – 20%
 • 3. Věci veřejné – 14%
 • 4. Zelení – 10%
 • 5. Česká pirátská strana – 6%
 • 6. ČSSD – 4%
 • 7. Ježíš je pán – 3%
 • 8. SPO Zemanovci – 2%
 • 9. KSČM – 1%

 

V pondělí však bylo náhle všechno jinak. Pořadí se přesypalo a do čela pomyslného peletonu se naráz vyšvihla ČSSD s 27 procenty.

 

 

Protože jsme si je Reflex vědom inteligence svých čtenářů i návštěvníků webu, podivil se nad náhlým raketovým přírůstkem strany Jiřího Paroubka a pojal podezření, které se záhy změnilo v jistotu! Jeho webmajstři zjistili, že o víkendu během chvíle přišlo sedm tisíc hlasů pro ČSSD z jednoho počítače.

 

Co z toho lze vyvodit?

 • Že Lidovým domem najatí a placení internetoví „hlasovači“ pracují i o víkendu. (O sobotách a nedělích asi dostávají příplatek.)
 • Že diamantové mozky Lidového domu přemýšlejí v bizarních myšlenkových schématech: Když jim tu anketu zfalšujeme a návštěvníci uvidí, že vedeme, přidají se a budou nás v květnu ve volbách volit.

 

 

 • Že strana, která chce vládnout, má hrozný strach. Bojí se třeba studentů, tak jim zakazuje nanečisto volit, bojí se našich svobodymilovných čtenářů a tak se upoceně snaží manipulovat jejich hlasy.
 • Že člověk, který za peníze (nedejbože zadarmo) pošle sedm tisíc hlasů Paroubkově straně (úmyslně nepíšu sociální demokracii), je slovy spisovatele Karla Pecky hrbatá duše.
 • Že v Lidovém domě možná někdo chtěl výsledky voleb na webové stránce Reflexu vytisknout a přidat k dalším cinknutým předvolebním průzkumům, kterými Paroubek šavluje politickým protivníkům v předvolebních politických diskusích před očima.
 • Že lidé, kteří obviňují své oponenty z nacistických metod, neváhají použít úplně stejných.

 

 

Takže pane Tvrdíku a spol., cinknuté hlasy vám Reflex zase pěkně odečetl, a vy máte tedy v anketě znovu svá pěkná čtyři procenta.

A ještě jednou, a odečte vám prý i ty hlasy poctivě nabyté.

 

Přečtěte si více:

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 

Atllanka | Pondělí 04. 05. 2010 | 2654× přečteno do Archivace 19.10.2010pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

 


 

Komentáře k textu

 

vitak69 mejl Čtvrtek 6. 05. 2010, 08.21

Podobně jako volby v Reflexu dopadají volby i na ihned. Tady je odkaz, http://volby.ihned.cz/, pouze socialisté tam mají asi o 4% hlasů víc než v Reflexu. Komunisté by se ani na ihned nedostali do parlamentu. Což mě potěšilo úplně nejvíc. Bohužel Reflex a ihned nečtou voliči levice. No, necháme se překvapit, jakou cestu si voliči u nás zvolí, jestli řeckou cestu do pekla nebo cestu budoucí prosperity i pro naše děti.

 

HC web Čtvrtek 6. 05. 2010, 20.39

Reflex nezabezpečil, blb klikal

To hlavní říkám v nadpisu. Je z podivem, že médium takového formátu jako Reflex neumí zabezpešit svou anketu. A je z podivem, že vyvozujete obrovské závěry z výskytu jednoho nýmanda, který toho využil.

 

Z0MBie Čtvrtek 13. 05. 2010, 00.50

Nezabezpečená anketa

Souhlasím s komentářem výše. Spíše než ČSSD by se špína mohla hodit na autora zabezpečení ankety Reflexu. Nechat si během 24 hodin z jedné IP (možná i user-agentu a cookies, to již nevím, nezkoumal jsem) poslat 7 000 hlasů, za to by měl někdo chytit za nos alespoň do svěráku.

Pro upřesnění: Volič ČSSD rozhodně nejsem a s jejími názory nesouhlasím ani v nejmenším. Beru to jen z technického hlediska, kde je prostě hloupá díra.

 

Kasandra web Čtvrtek 13. 05. 2010, 11.46

Jasně HC a Zombiku, vy dračí semena

A znásilněná si za to může taky sama, neměla lézt v noci parkem, že? To co tu píšete je pustá demagogie, hodná levicového, totalitou zkaženého a zblbého obyvatele Paroubkystánu. :))

 

al Sobota 15. 05. 2010, 08.21

Je jasny kdo to byl, externi spolupracovnik co z vlastni iniciativy a v dobrem umyslu proste parkrat zahlasoval. A vubec cele je to spiknuti a pokracujici medialni kampan proti CSSD.

 


Napsal Atllanka, vytisknout, přečteno 671x