Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Vytuněný Paroubek

Dřímal tu mezi námi po léta genius a my ho neviděli…

 

Motto: Dobrý den, tady Jiří Paroubek. Chci se zeptat, koho volíte – ozve se už brzo ve vašem telefonu…

 

Zavedeme, nařídíme, co nepůjde přislíbíme

Až se stanu předsedou vlády, navrhnu, aby EU vytvořila skupinu moudrých, která by připravila jakousi cestovní mapu ke vztahům s USA a spojím oba břehy Atlantiku!

Když se podívám na obří zisky velkých firem, nic proti tomu, je to dobře, ale myslím, že je potřeba, aby zapůsobila regulace…

 

 

Začnu mluvit do byznysu největším firmám v zemi. Voličům slibuji, že zmrazím nebo dokonce snížím ceny elektřiny, plynu, vody, bankovních a telekomunikačních poplatků.

Dokážu vybojovat takové změny, které přivedou Česko během následujících 15 let mezi deset států s nejvyšším životním standardem v rámci EU. Za 15 let budeme tam, kde je dnes Německo!

Chci, aby sportovat mohl každý bez ohledu na své sociální postavení, protože sport je dobrou investicí do zdraví českých občanů. Změním kompetenční zákon a převedu sport do své pravomoci premiéra.

 

 

S poukazem na umístění českého hokejového týmu na olympiádě v kanadském Vancouveru, říkám, že je potřeba něco změnit, zvýšit podporu státu, obnovit sportovní třídy.

 

Budu bojovat za vaši lepší budoucnost!

  • Obnovím solidaritu bohatých s chudými spravedlivou daňovou progresí, rovnou zruším rovnou daň.

 

 

Hned na prvním zasedání vlády po svém vítězství ve volbách nechám schválit návrh na zrušení regulačních poplatků ve zdravotnictví a předložím ho poslancům k jednohlasnému schválení.

Důchodcům slibuji mimořádný důchod ve výši 2400 korun!

Slibuji že se zasadím o to, aby v Česku bylo fotbalové mistrovství Evropy! Mladé hokejisty přemluvím, ať nechodí hrát do kapitalistické Kanady! Do sportu po volbách naliji 1,5 miliardy korun z výnosu loterií!

Jsem velký sportovní fanoušek a přestože krasobruslení příliš nerozumím, tak držitelce dvou zlatých a jedné bronzové olympijské medaile, Martině Sáblíkové, velmi gratuluji.

Pokud ty volby dopadnou, jak si přeju, tak bych hrozně rád, kdybych se slovenským premiérem mohl dohodnout výměnu televizních pořadů a původních inscenací…

 

 

Zastavený, památkovým úřadem chráněný dům mi úvěrovka nesebere! Dluhy splatím hravě, dotaci na kampaň totiž dostanu od státu zpětně zaplacenou ve chvíli, kdy se dostanu do Sněmovny, a to ve výši 900 tisíc korun ročně za každého poslance!

Podle posledního průzkumu agentury STEM nejen zvítězím, ale budu mít celkem 75 poslaneckých křesel. A to je za čtyřleté funkční období 270 milionů korun!

 

 

Budu to já, kdo bude sestavovat vládu, a tam už si ty věci ohlídám, jmenuju takové ministry o jakých se vám ani nesnilo, samé odborníky!

 

Ano, již kdysi v květnu 1978 a dnes opětovně se vyjadřuji k Únoru 1948

 

Tenkrát v roce 1978: Pro nás mladé, kteří jsme únor 1948 neprožili jako osobní zkušenost, je toto datum především historická událost, kdy byla s konečnou platností rozhodnuta otázka politické moci, došlo k likvidaci pozic exponentů buržoazie v politickém životě republiky.

  • Dnes: Vedení Čs. sociální demokracie se snažilo ve dnech únorové krize v roce 1948 zastávat pozici třetí síly. Nedohlédlo však mocenských záměrů komunistů…

 

Tenkrát v roce 1978: Nyní, 30 let po únoru 1948, jsou pro nás mladé ideje Února živou výzvou. Nutí nás především k zamyšlení, kolik toho pro stranu a společnost děláme a kolik jsme schopni udělat.

  • Dnes: Sociálně demokratická pravice vedená V. Majerem byla ve dnech únorové krize a v následujících dnech vytlačena z vlády i vedení strany…

 

Tenkrát v roce 1978: V naší stranické práci je stále co zlepšovat. Stojíme před výročními členskými schůzemi a okresními konferencemi strany, bude třeba se zamýšlet nejen nad výběrem členů do výborů místních organizací, ale i nad celkovou koncepcí práce těchto organizací.

  • Dnes: Do KSČ bylo „sloučeno“ zhruba 30% členů předúnorové ČSSD. Je zbytečné dodávat, že to bylo zcela v rozporu se Stanovami této strany a tedy zcela neplatné…

 

Tenkrát v roce 1978: Vždyť ruku na srdce, kolik z těchto orgánů a organizací má důkladně rozpracovaný dvou až tříletý plán činnosti? Kolik z těchto místních organizací provádí například důkladnou přípravu kádrů?

  • Dnes: Desetitisíce členů předúnorové sociální demokracie byly v době komunistické diktatury, perzekuovány, často včetně rodinných příslušníků. Tisíce členů se ocitlo v komunistických kriminálech, řada z nich zaplatila svým životem.

 

Tenkrát v roce 1978: Stále nevyužíváme všech organizačních forem, které organizační řád předpokládá. Mám především na mysli možnost vytváření odborných komisí a to při okresních a krajských výborech strany.

  • Dnes: Předseda strany B. Laušman poté, co odešel do emigrace, byl unesen Státní bezpečností do republiky. Ocitl se v komunistickém kriminále, kde, pravděpodobně v důsledku neposkytnutí lékařské péče, těsně před svým propuštěním po mnoha letech věznění, zemřel. Myslím, že vzhledem ke zřejmým nejasnostem v souvislosti s jeho úmrtím můžeme mluvit o politické likvidaci potenciálního soupeře komunisty.

 

Tenkrát v roce 1978: Vždyť tak bychom daleko lépe a kvalifikovaněji a tedy i s větší vahou vystupovali v zastupitelských sborech, členských organizacích Národní fronty i na svých pracovištích.

  • Dnes: Stovky sociálních demokratů pracovaly v emigraci. Dnes by si před inzeráty ODS v tisku zobrazujícími údajné spojení sociální demokracie s komunisty a mně jako nového Klementa Gottwalda jistě s chutí odplivli.

 

Redakce dodává:

Souhlasíme, bývalí skuteční sociální demokraté by si nad Jiřím Paroubkem, jeho nestydatostí, lhaním a bezprecedentním kultem osobnosti opravdu s chutí odplivli. Všichni, včetně Bohumila Laušmana i Milady Horákové.

 

 

Také si myslíme, a nejsme zdaleka sami, že s chutí by si odplivl i Jiří Grossmann s Miroslavem Šimkem nad Jiřím Krampolem, kdyby viděli, co je tento bývalý člen Semaforu ochoten udělat za mrzký socanský peníz.

Možná to však oba zmiňovaní pánové vidí a tak se jistě nebudou zlobit, když zde jako bonus pro naše čtenáře uvedeme jejich hit o světovém šoumenovi Jiřím… Myslím, že kdekdo pochopí, jak byli tito pánové nadčasoví a jak se tato píseň velmi hodí na to nestoudné socanské individuum stojící v čele ČSSD!

 

 

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 

Atllanka | Středa 24. 03. 2010 | 2530 x přečteno před Archivací 10.10.2010pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

 


 

Komentáře k textu

Sarit Středa 24. 03. 2010, 15.51

Jen ať mi zavolá, už se těším. Ovšem jeho to těšit nebude.

Napsal Atllanka, vytisknout, přečteno 908x