Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Zlí lidé Jyrkovi rozšlapali bábovičku!?

Aneb – Naval kyblíček a lopatičku, už s tebou nemluvím!

 

Motto: Být ovládán znamená být sledován, pod dohledem, špehován, veden, uzákoněn, reglementován, ohrazen, indoktrinován, přesvědčován, kontrolován, oceňován, odhadován, cenzurován, komandován lidmi, kteří nemají ani nárok, ani znalost, ani ctnost…

Být ovládán znamená být při každém pohybu zaznemenán, zaprotokolován, zaregistrován, ohodnocen, orazítkován, změřen, oceněn, zdaněn, puncován, propuštěn, zmocněn, oznámkován, pokárán, zaneprázdněn, vyřazen, usměrněn, korigován.

 

 

Pod záminkou veřejné užitečnosti a ve jménu obecného zájmu být využit, prozkoumán, odírán, vykořisťován, zmonopolizován, vydírán, vysáván, klamán, okrádán; a pak při sebemenším odporu, při prvním slovu stížnosti ohodnocen důtkou, pokutován, hanoben, urážen, pronásledován, vyplísněn, zbit, odzbrojen, svázán, uvězněn, zastřelen, bombardován, souzen, odsouzen, deportován, obětován, prodán, zrazen, a na vrchol všeho zneužit, napálen, pohaněn, zneuctěn.

Taková je totalitářská, nedemokratická vláda, její spravedlnost, její morálka! Ó, lidská bytosti! Je možné, že si stále libuješ v této odpornosti? … Pierre-Joseph Proudhon

 

Pro urážku starostenský nohy, nadosmrti zavříno

Sociální demokraté se podle předsedy Jiřího Paroubka rozhodli, že nebudou komunikovat s některými médii. Paroubek jmenoval MF DNES, Lidové noviny, Hospodářské noviny, týdeníky Respekt a Reflex. Informační embargo se týká i internetového serveru iDNES.cz. Na 1. tiskové konferenci od prohlášení sociální demokraté neumožnili novinářům z těchto médií položit otázku.

Na další konferenci jim sice v položení otázky nebránili, ale ta zůstala bez odpovědi:

 

 

Tak to je tedy něco, to si lide český musíš zvolit! Jestli tě doteď štvalo, že se s tebou úřady nebaví, že jsi od nich persekuován, tak to není nic proti tomu, co tě čeká, až socané usednou do čela vlády.

Arogance, lži či populismus, a nyní i ignorace spojená až s dětskou umíněností předsedy Jiřího Paroubka, kult osobnosti bigamisty dRátha, hloupý Otík Sobotka, bezpáteřní plaz Tvrdík a tupý Zaorálek… To je to pravé, ořechové pro vás, milí voliči.

 

 

Konečně chápu proč stojíte ve frontách, vidím, že vám ČSSD má opravdu, ale opravdu co nabídnout. V zemi, kde žijí lidé, kteří schvalují upalování dětí, nenávidí své chlebodárce a bližní, konvertují na islám, obdivují nacismus či komunismus, zásadně nepracují, kradou a loupí, lžou a podvádějí, v zemi, jejíž schopní občané včetně inteligence už opět mizí v emigraci, tentokrát legální v rámci Unie, s možností vracet se na návštěvu a tedy zřejmě mizí trvale, už mě nic nepřekvapí.

 

 

Vyháníte své zaměstnavatele, ale nikdo vám jiné nedá, až zmizí vaši šikovní a bohatší sousedé, přijdou místo nich imigranti, přinesou sebou svou kulturu, svoje zvyky, svou krvežíznivost, negramotnost a bídu, a také budou dělat za polovinu toho, za co děláte dnes vy. Vy se buď přizpůsobíte, vypadnete a nebo prostě nebudete.

Jednoduché.

Inu, směle do toho, jen volte ty prolhané slibotechny, tlučhuby a mlátící voly, souhlasím, je potřeba radikální řez, a čím dříve, tím lépe. Jsme z generací, které nezažily válku ani bídu, vesměs ani naši prarodiče natož otcové a mámy už nepamatují, co obnáší bojovat za holé přežití, za svobodu.

 

 

Zřejmě i proto si svobody nevážíme, pravda a láska jsou nám k smíchu a charakter je pro nás sprosté slovo. Protože si neumíme sami se s vým životem poradit, voláme po pevné ruce s rákoskou, po vůdci.

A ejhle, je tu Paroubek a jeho Socani, a slibují svým voličům vše, o čem se jen zmíní, zdravotnictví zadarmo, pastelky, školství bez školného, nemocenskou za zaražené větry, tučnou mateřskou a hlavně tučné podpory! Jak nádherné, kdyby to nemělo jednu chybu a to zcela fatální: kde podle vás na to ti lháři z Oranžové armády vezmou, když už teď má naše republika takové dluhy, že nestíhá umořovat ani úroky…

 

 

A tak se podle mě po volbách nic k lepšímu nezmění, naopak, přijde rákoska, cenzura a než se stačíte vzpamatovat budete zase za dráthy.

Není rok 1945 ani 1948 aby se mohlo znárodňovat, produktivitu práce máme jednu z nejhorších na světě, tak o co se tu budete mezi sebou dělit? Zavedete lístkový systém, omezíte elektřinu na hodinu ráno a dvě večer, postavíte koncentráky a gulagy a budete tam zavírat všechny co s vámi nechtějí zpívat Jyrkovu Internacionálu?

 

 

Ale chyba lávky, to nepůjde tak snadno, jsme součástí Unie a hranice jsou zcela otevřené, takže se tu zadráthujete leda tak sami, a místo Ulice a Ordinace budete koukat na nekonečný seriál muslimských modliteb z mešit a nebo u sámošek poslouchat plamenné projevy Staré Bradavice s oranžových „dvanáctsettrojek“ asi tak, jak donedávna poslouchali Kubánci Fidela Castra ze zeleného džípu.

No sranda to ale bude náramná, až vyrazíte do ulic a budete řádit jako ti socanští pitomci v Řecku, ostatně i upalovat už jako oni umíte, předvedli nám to někteří z vás názorně ve Vítkově. Že to nebyli voliči ČSSD? No nebyli, byli to ale vaši soudruzi z Dělnické strany, tak tedy hošíci, Jen dál, jen dál a nikdy klid!

 

 

P.s. A abych nezapomněla, až se tu pěkně historicky zase jednou znemožníte, tak my se vrátíme, ale to už bude zcela jiná kapitola lidstva, a rozhodně bez vás.

A.Andrea  

Čtěte také:

 

Bonus

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

 

Atllanka | Úterý 11. 05. 2010 | 2164× přečteno do Archivace 10.10.2010


 

Komentáře k textu

 

Sarit Čtvrtek 13. 05. 2010, 10.04

Vzhledem k tomu, že Paroubkovci mají silnou pozici, něco pro jejich příznivce… http://www.youtube.com/watch… . Já po ránu dávám přednost tomuhle http://www.youtube.com/watch… :-)

 

Kasandra Neděle 16. 05. 2010, 08.46

České dluhy… Hrůza! http://ceskedluhy.miniodkaz.cz 8-O 8-O 8-O

Napsal Atllanka, vytisknout, přečteno 942x