Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Jyrko, my chceme mítinky!

Vyšlo v Reflexu, došlo emailem

 

My, spoluobčané České republiky, nesouhlasíme s rozhodnutím ČSSD zrušit mítinky na náměstích a přesunout je do továren a škol…

Vzhledem k tomu, že do těchto míst zásadně nechodíme, žádáme Vás, Jyrko Paroubku, abyste i nadále za námi jezdil…

 

 

Pokud ne, budeme to považovat za diskriminaci a poženeme to dál a klidně i výš! To, že Sobotka dostal přes držku, nás nezajímá. My jsme mu přece nenabančili.

 

 

Takže, aby bylo jasno, Jyrko Paroubku:

  • Naše právo na pivo za 2 koruny je nezadatelné!

 

 

  • Stejně tak buřty s hořčicí za pět korun! Pokud nám je nedáte, budeme si stěžovat ve Štrasburku.

 

 

  • Pokud nadále nebudeme dostávat peníze za to, že při besedách bučíme na ODS, TOP 09 a Věci veřejné, nebudeme Vás volit!

 

P.S. Nafukovací balónky pro naše děti pokládáme za samozřejmost!

 

 

Tato internetová výzva dorazila do Reflexu zároveň s fotografiemi z mítinků ČSSD, a v zápětí emailem i k nám. Předkládáme Vám ji stejně jako Reflex v nezměněné podobě a stejně také dodáváme: Ano, souhlasíme! Co Vy?

 

Související texty:

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 

Atllanka | Pátek 7. 05. 2010 | 2030× přečteno do Archivace 1.10.2010pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

 


 

Komentáře k textu

 

Jarda Pátek 7. 05. 2010, 21.40

http://www.nepracuje.cz/lada.swf Netreba nejaky komentar.

 

ajelen-xp7 web Sobota 8. 05. 2010, 07.39

[1] Jarda:Typku, nevim jak ty, ale ja vidim etiketu kup si bryle! A jen tak na okraj, ten dopis jsem psal ja Dezo a muzu ho poslat komu chci. Kdyz volis Paroubka je to tvuj problem a asi 30 procent dalsich hlupaku tehle zeme. Jsi popsan presne tady: http://www.atllanka.net/index.php… a nebo i tady: http://www.atllanka.net/index.php… Tak se prober clovece, ja chapu ze se ti asi dari momentalne hodne blbe, kdyz spolehas na socany ze az bohate okradou tak ti neco daji, ale zkus zacit makat, nebo zmenit spatnou zivotospravu, to nekdy dela divy. ;-) editujcitujreaguj[3] Vtip? Tož nevím…

 

Karel Sobota 8. 05. 2010, 07.53

Svatý Petr si vybírá někoho, kdo by spravoval nebe.

Komunisti to slibují zařídit za šest milionů eur ročně, Zelení chtějí ještě o milion víc. Pak přijde nabídka od Modrého týmu: pět milionů eur.

Svatý Petr váhá a tak se obrátí ještě na ČSSD. Ti neváhají a slibují, že nebe budou spravovat za 53 milionů eur.

„Vy jste se zbláznili, to je šíleně předražené. Proč chcete tolik,“ ptá se Svatý Petr.

„Pět milionů pro tebe, pět pro Modráky, sedm pro Zelený a šest pro Komouše, za zbytek zařídíme aby vyhráli volby a budeme je v opozici hlídat, aby nám toho příliš nerozkradli a také na nás něco zbylo až přijde čas střídání…“ zní odpověď.

 

Jarda Sobota 8. 05. 2010, 22.36

[2] ajelen-xp7:Jestli chceš diskutovat jelene, tak ne Atllance, prďolo – 0148@seznam.cz. S pozdravem etiketě.

 

Syn Pluku Neděle 9. 05. 2010, 09.07

Věci veřejné jsou zvláštní strana, učí se v politice všude, kde se něco u veřejnosti osvědčilo. Teď nabízejí „místo předvolebních gulášů a karafiátů“ veřejnosti pomoc v boji proti bezdomovcům, narkomanům, hluku a šikaně.

Bojovat budou mobilní dvoučlenné hlídky VV, řízené za pomoci konzultací policistů a sociálních pracovníků z řad příznivců VV. Bude to zjevně soft forma toho, co před časem spektakulárně prováděla Národní strana v severních Čechách (v Praze nejsou problém Romové).

Pozoruhodné je zapojení policie do předvolební kampaně. Hlídky už údajně fungují a mají na sobě žluté reflexní vesty s černým nápisem „VV hlídka“. Budou mít později i uniformy? Analogií se nabízí několik, ani jedna není zvlášť lichotivá.

Věci veřejné jsou nebezpečná strana.

 

Labakan Neděle 16. 05. 2010, 14.10

Heslo socanů: Bojujeme za Vás!

Socan Sobotka se nedávno opravdu projevil jako bojovník k pohledání, když ho jedna facka poslala na zem:

Kdyby byl totiž chlap, sáhl by po agresivním opilci a bez ohledu na nejistý výsledek si to s ním rozdal. A kdyby byl ještě k tomu frajer, zmydlil by ho a zamával nad hlavou jeho trenýrkama.

Namísto toho zcela v duchu fotbalových primadon ulehl a nechal se odvézt do špitálu. Takoví lidé mají vést stát?

Děkuji, ale nechci.

 

Ruvena mejl Čtvrtek 20. 05. 2010, 10.02

Zdejší komentáře jsou směšné.Snad je píší lidé kteří mnoho zkušeností nemají sem tam i se slovníkem kategorie-takové podřadné,kouká z toho hluboká inteligence našeho snad bývalého,nebo i současného? no necháme se překvapit,již za pár dní voliči ukáží kolik z nich se nechalo nahecovat tou agresivní kampaní kterou předvádí některé strany které mají strašný strach aby nepřišly o svá zlatonosná korýtka (a také o korýtka svých zlatonosných přátel)

 

Jan Krasl Čtvrtek 20. 05. 2010, 11.02

Ten poslední obrázek :))))

Chlastají pivo za kačku od oranžád a všichni jsou v modré!!!!! Světlí i tmaví!!!! To mě pobavilo :)))))

Pro Ruvenu: Ještě že jsi nám tím inteligentním komentářem o ničem dala najevo své IQ :))))

Napsal Atllanka, vytisknout, přečteno 680x