Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Paroubek odchází, nastal čas udělat mu pá pá...

Slavíme… Otevřte lahvinku a přidejte se k nám…

 

Motto: Duchaplné řeči nebo nápady patří před duchaplnou společnost. V obyčejné společnosti jsou nenáviděny, abychom se obyčejným lidem líbili, musíme být sami povrchní a omezení… Arthur Schopenhauer

 

Tak nám Jyrka projel volby, paní Müllerová…

Paroubek přiznal, že ČSSD očekávala lepší výsledek voleb, v nichž sice vyhrála, ale před druhou ODS má náskok jen necelá dvě procenta, a vládu s nimi nikdo vyjma komunistů sestavit nechce. A protože spolu s komunisty dají dohromady jen 82 křesel, rozhodl se rezignovat.

 

 

Novinářům na tiskové konferenci oznámil:

  • Prohráli jsme jako strana. Pro mě osobně z toho vyplývá jediný závěr a to odejít z funkce předsedy sociální demokracie. Je to moje osobní rozhodnutí, aby zase nedošlo k dezinterpretacím a ode dneška se budou v médiích vyjadřovat moji místopředsedové.

 

 

Jyrka dále vyslovil předpoklad, že prezident Václav Klaus pověří jednáním o vládě za vítěznou ČSSD prvního místopředsedu Bohuslava Sobotku. Ten však později řekl, že nechá na prezidentovi, koho jednáním o kabinetu pověří.

 

Manévrovací prostor má ale podle Sobotky ČSSD velmi malý:

  • Pokud jde o možnost sestavení vlády s účastí sociální demokracie, tak to v tuto chvíli vidím velmi skepticky, zejména proto, že jak TOP 09, tak i Věci veřejné s námi odmítly spolupráci.

 

 

No prostě a jednoduše Socani, je čas udělat této republice pá pá… A ty Lidový Cyrdo se Zelenou Liškou a Ivanem, zvaným Íčko, běžte taky! A co Zeman? No čelem vzad a zpátky na Vysočinu objímat stromy u nory!

Jen věčná škoda, že voliči nevykroužkovali ještě Rátha s Bémem, to by se té naší politice opravdu znatelně ulevilo. Ale nic, aj tak dobrý, sice neprší, ale začíná konečně krápat, jen doufejme, že opravdu na lepší časy…:))

 

A na závěr se zastavme s Barborou Tachecí v zákulisí ODS

 

 

Andrea A. 

 

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

 

Související texty:

 

AKTUALIZACE

 

 

 

 

 

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 

Atllanka | Neděle 30. 05. 2010 | 1237× přečtenopošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

Napsal Atllanka, vytisknout, přečteno 742x