Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Bude Evropa islámská země?

Kdo se neregeneruje vymírá

 

Podle průzkumu k tomu, aby se společnost udržela při životě víc než 25 let, musí mít porodnost 2.11 dítěte na rodinu. Když má méně, vymírá.

Historicky se žádné kultuře s průměrnou porodností 1.9 nepodařilo znovu se obnovit. Porodnost 1.3 je již nemožné zvrátit, protože by to trvalo 80 až 100 let a neexistuje žádný ekonomický model, který by takovou společnost udržel.

 

 

V roce 2007 byla průměrná porodnost na rodinu ve Francii 1.8, v Anglii 1.6, v Řecku 1.3, v Německu 1.3, v Itálii 1.2, a ve Španělsku 1.2. dítěte. V celé EU je pak průměrná porodnost 1.3. dítěte.

Rozpad takové kultury, s tak nízkou porodností, již není možné zvrátit. Za pár let tak Evropa, jak ji dnes známe, přestane existovat. Přesto ale populace v Evropě neklesá. Jak je to možné?

 

Slovo má islámská imigrace

 

 

Od roku 1990 tvoří 90% veškeré imigrace do Evropy muslimská imigrace. Jestliže je u Francouzů průměrná porodnost 1.8, u francouzských muslimů je to 8.1. dítěte na rodinu!

 

Francie

  • Je první evropská země, kde je víc mešit než kostelů. 30% všech francouzských dětí pod 20 roků jsou muslimové. Ve velkých městech je to již 40%. Za 39 let se Francie stane islámskou republikou.

 

Anglie

  • Za několik posledních let narostla muslimská populace v Anglii z 80.000 na 2,5 milionu. Je tam víc než 1000 mešit, mnohé vznikají z bývalých kostelů.

 

 

Holandsko

  • Za méně než 15 let bude polovina veškeré holandské populace muslimská.

 

Rusko

  • 40 procent celé ruské armády budou za pár roků tvořit muslimové…

 

Německo:

  • Německá vláda vydala prohlášení, v kterém se tvrdí, že pokles německé populace už nelze zastavit a zvrátit. Do roku 2050 bude Německo muslimský stát.

 

Muhamad Kadáfí řekl:

  • Nepotřebujeme teroristy ani sebevražedné útočníky. Více než 50 milionů muslimů v Evropě ji již za pár desítek let změní na muslimský kontinent. Porazíme bezvěrce dělohami našich i jejich žen!

 

V současnosti je v Evropě 52 milionů muslimů. Za dalších 20 let se toto číslo podle předpovědi německé vlády zdvojnásobí na 104 milionů.

 

 

Svět, ve kterém žijeme dnes my, nebude světem, ve kterém budou žít naše děti a naši vnuci.

 

 

Navštivte archiv textů   Vstup do diskuze zde 

 

Zhlédněte Inkubátor Atllanky   Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

Napsal Atllanka, vytisknout, přečteno 7509x