Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Paroubek versus Gottwald

Kam se jezdí učit po vzoru Klémy Paroubek? (z archivu)

 

Motto: Kléma se jezdil učit do Moskvy, jak tehdejším buržujům, zakroutit krkem. Je nasnadě, kam se jezdí učit socani, jak nám, pravicovým a v levici nevěřícím psům, uříznout hlavu.

Socanští „demokraté“ Paroubek a Zaorálek jednali v Sýrii údajně o posílení ekonomické spolupráce zemí. V průběhu své návštěvy se delegace setkala s představiteli syrského průmyslu a obchodu…

Setkala se ale také s vrcholnými představiteli státní správy a parlamentu, a to například s předsedou syrského parlamentu Mahmudem Al-Abrashem a ministrem zahraničních věcí Validem Al-Mualem. Toto se praví v tiskovém prohlášení ČSSD o účelu cesty.

 

V prohlášení se však nemluví pravda:

  • ČSSD prostřednictvím Paroubka a Zaorálka navázala kontakt s represivní diktátorskou stranou Baas, která vládne v zemi již 45 let a nijak se netají tím, že podporuje terorismus.

 

Podle internetového deníku Eretz se Paroubek setkal i s vedoucím představitelem této Arabské socialistické strany a jednal s ním o spolupráci obou stran.

 

 

Toto potvrzuje i Tisková zpráva syrské agentury SANA, která uvádí: „Náměstek generálního tajemníka Arabské socialistické strany Baas Abdulláh Al-Ahmar v úterý diskutoval s předsedou české sociální demokracie Jiřím Paroubkem o významu posílení spolupráce mezi oběma stranami.“

„Na následném semináři o evropské politice ve vztahu k arabským záležitostem pak Paroubek zdůraznil, že Sýrie musí být součástí jakéhokoliv mírového procesu. Vyjádřil tak svoji podporu syrskému právu na navrácení okupovaného území na syrských Golanech“ dodává syrský tisk.

Česká sociální demokracie tak bez skrupulí navazuje přátelství s diktátorskou stranou, která dlouhodobě ovládá Sýrii a je zodpovědná za násilí v Libanonu nebo Iráku a otevřeně podporuje terorismus vůči Israeli.

Rovněž udržuje přátelské styky s teroristickými organizacemi, jako je Hamas, Hizballáh a Islámský džihád, stejně tak, jako s íránskými revolučními gardami – píše internetový zpravodaj iDNES.

 

Já se vrátím lide český! A se mnou přijde Šaríja!

 

 

Čtěte také:

 

 

Navštivte archiv textů   Vstup do diskuze zde 

 

Zhlédněte Inkubátor Atllanky   Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 

Atllanka | Neděle 2. 05. 2010 | 1620× přečteno do Archivace 15.10.2011


pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

Napsal Atllanka, vytisknout, přečteno 1615x