Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Volíte Paroubka? Volíte totalitu, bídu a svrab!

Kdo chce kam… sám do ní padá?

 

Motto: Lidé s vyššími příjmy i firmy se musí v případě volebního úspěchu ČSSD připravit na vyšší daně, kdo víc vydělává musí víc platit! A že mu firmy utečou do jiných zemí a nebudou platit nic? No, něco už vymyslí…

České firmy utíkají do daňových rájů

Daňově vlídné země lákají stále více českých firem. Nyní sídlí v daňových rájích více než 11 tisíc společností působících v Česku. Jen loni se podle agentury Čekia rozhodlo přesunout svoje sídlo do „ráje“ 2153 firem – nejvíce za poslední čtyři roky.

Mezi nejoblíbenější adresy patří Nizozemsko, Kypr či Lucembursko. Oblibu naopak ztrácejí Nizozemské Antily. Důvodem „stěhování“ bývá snaha ušetřit na daních, nejistá tuzemská politická situace či stále se měnící zákony. Řada firem, které se snaží ušetřit na daních, se přitom v oficiálních číslech vůbec neobjeví. „Většina optimalizace probíhá přes nespojené firmy, což na rejstříku není vidět. Dohledat se tak dá pouze třetina všech firem,“ domnívá se analytik Viktor Hába ze společnosti Akont poskytující ekonomické poradenství.

O kolik Česko kvůli daňovým rájům přichází, nedokážou čeští úředníci odhadnout. Podle Akontu to může být 23 miliard korun ročně… zdroj

 

 

Paroubkovo jádro jeho budoucí vlády

Šéf ČSSD, zjevně ovlivněn svými milovanými průzkumy, už také celkem otevřeně mluví o tom, koho by rád ve své příští vládě viděl.

To, že jmenuje stranické místopředsedy či jihomoravského hejtmana Michala Haška, tedy své nejbližší spolupracovníky, není až zase tak překvapivé.

 

Favorita voleb zdobí skromnost – pravil na teplické konferenci Paroubek a chrlí nápady různé kvality namířené na všechny voliče:

  • Drahé a populistické, jako je například uplácení důchodců žebračenkou 2 400 korun nebo rušení třicetikorunových poplatků u lékaře.
  • Sliby z ranku sci-fi, jako je diktování cen elektřiny, plynu i vody, či bankovních poplatků.
  • A nebo ty nej nej nejvelikáštější sny o tom, jak spolu s Gumou zařídí naše nepřetržitá vítězství na mistrovstvích světa v hokeji, či fotbale, a nebo jak vytvoří další Sáblíkové – nejlépe po dvou do každé dědiny…

 

Lidé s vyššími příjmy i firmy se musí v případě volebního úspěchu ČSSD připravit na vyšší daně, kdo víc vydělává  musí víc platit!

A že mu firmy utečou do jiných zemí a nebudou platit nic?  No, něco už vymyslí…

Strana schválila a slibuje, že prostě zruší rovnou daň a obnoví opět společné zdanění manželů, na programu jsou i zvýhodněné půjčky pro novomanžele a v případě, že ve volbách uspěje silně levice, chce Paroubek jednobarevnou vládu, podporovanou komunisty.

A také vám ve vašem vlastním zájmu a zájmu vašich dětí tak trochu scenzuruje internet, abyste nebyli dezorientovaní a nelezli na nějaké nebezpečné porno stránky, či nějaké imperialistické agitky…

 

 

Takové pejskokočičí menu naposledy nabízeli sami komunisté v roce 1946 a tenkrát jim na to skočilo spousta voličů… Přesto získali jen okolo 30-ti % a nebýt toho, že k nim přidal v roce 1948 Zápotocký zradou odbory a připojila se valná část socanstva, nikdy by tu rudí bolševici nevládli.

Dnes tomu je naopak, socani se ujali iniciativy a komunistické hyeny se už těší na spojení! Voliči by si mohli tu historickou obdobu našich dějin připomenout a většině z nich by se mohlo udělat z toho natolik špatně, aby šli k volbám a oranžovorudou vládní vizi socanům jednou provždy zatrhli.

 

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 

Atllanka | Neděle 14. 03. 2010 | 825× přečteno před Archivací 15.10.2010pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

 


 

Komentáře textu

 

Ládin Neděle 14. 03. 2010, 16.25

Tatíčku Masaryku pomoc!

Náš národ je tak zaostale blbý, že on tím prezidentem té naší prožrané díry zvané ČESKO opravdu bude. A jeho sociální cítění se bude moci projevit naplno, až tu bude zavádět lístkový systém, žebračenky a polévky pro chudé. Mohla by uspět i ta jeho slovenská konkubína, rozdáváním hadérků od Matragi po Margaritce… Češi se chovají jako přemnožený parazit, zabíjejí živitele a myslí si, že přežijou. Masaryku, tatíčku, jak jsi mohl kdy doufat, že z těchto blbů uděláš myslící, státu hodný lid? Ti jsou tak zralí na přesdržku, nic víc!

 

€L€N$AR Neděle 14. 03. 2010, 17.25

V žádné případě se nechci zastávat pana Paroubka. Každopádně musím vyjádřit své znechucení nad tímto článkem, protože je zde spousta lží a polopravd a článek se se z daleka neblíží férové argumentaci. Pokud se autoři tohoto webu snaží něčeho dosáhnout, tak se obávám, že budou mít nulový úspěch. Lidé, kteří s vámi sdílí vaše názory vás samozřejmě podpoří, ale lidi, kteří jsou nerozhodnuti, určitě nezískáte. Není to škoda?

 

Kraus Neděle 14. 03. 2010, 21.58

For Elensar: Co kdybys místo blbých keců napsal co konkretně je nepravda? On to Paroub sám říká a dokonce i víc, tak dělej, čekám, objektivito trapná, socanská! Blbě se to čte to chápu… ale je to tak… :-D :-D :-D

 

KUK mejl Pondělí 15. 03. 2010, 22.52

Citát. Takové pejskokočičí menu naposledy nabízeli sami komunisté v roce 1946 a tenkrát jim na to skočilo spousta voličů… Přesto získali jen okolo 30-ti % a nebýt toho, že k nim přidali v roce 1948 Zápotocký zradou odbory a připojila se valná část socanstva, nikdy by tu rudí bolševici nevládli. Dovolte mi reagovat. Bylo to 39 % obyvatel. Ale jak se to na netu nazývá, byl tu puč. Nechtěl jsem už nikdy psát žádný komentář k článkům uveřejněných na stránkách Atlanky. Ale nemohu si pomoci. Autor směšuje historii se svými domněnkami a to není správné. Německo s nástupem fašismu (stručně řečeno), bylo odpovědno za rozpoutání druhé světové války. (V té první také hrálo první housle). Zabrali celou Evropu, ale pak se vydali na východ. Tam nečekali žádný odpor. Proč taky. Ubohý feudální stát (sice obrovský 1/6 světa). vedený bolševiky se kterým měli smlouvu o neútočení. Dostali se až k Moskvě, jako Napoleón, ale výsledek byl zdrcující. Co si měli obyvatelé Evropy myslet, když osvobození přišlo právě ze země, která měla v názvu socialistická. Komu by jinému ve volbách dali lidé hlas po tak kruté válce, která měla ve vínku milióny mrtvých. Většina těch co přežili, někoho ztratili. To nikdo nemůže popřít Závěrem bych chtěl poprosit. Neurážejme se navzájem. Není to tak zlé, aby syn otce nenáviděl. To teprve přijde, ale to záleží na nás.

 

Lojza Skoták Úterý 16. 03. 2010, 19.29

Dovolil bych si polemizovat

[4] KUK: Komunistická strana otiskla svůj volební program nejpozději. Pojala do něj prakticky vše, co obsahovala prohlášení jejích partnerů z Národní fronty. Nesmiřitelný boj nahradila národní a sociální solidaritou a tvůrčí spoluprací všech vrstev národa.

K pracující dělnické třídě, kterou kdysi reprezentovala, přiřadila pracující inteligenci, zemědělce a živnostníky, pro něž všechny reklamovala svobodu práce a podnikání. Vedle rudých praporů se na dělnických manifestacích objevovaly i československé prapory, vedle Internacionály se zpívala i československá hymna. Odpovídalo to cítění doby. Autonomie až do odtržení, požadovaná před válkou pro území osídlená převážně Němci, se změnila v požadavek počeštění pohraničí a v aktivní účast při odsunu Němců.

Komunisté usilovali nejen o hlasy dělníků, ale i všech osídlenců v pohraničí – Osidlovací úřad mělo v rukou komunistické Ministerstvo vnitra. K nim se řadili také zemědělci, vděční za příděly na rozparcelovaných velkostatcích. Inteligenci získávala strana proklamacemi o obnově školství, rozšíření české kultury do pohraničí a požadováním nejpřednějšího místa pro kulturu, uměleckou a vědeckou práci.

Formulovala do svého programu i to, co bylo pro ostatní demokratické strany samozřejmé, jako svobodu učení a svědomí, svobodu tisku, shromažďovací aj.

Díky těmto požadavkům vypadal komunistický program pro nezkušené voliče úplněji než ostatní programy. Byl také koncipován se značnou obratností: vše, co se děje, a vše, co se má dít, je v zájmu lidu.

Komunismus nebyl zmíněn vůbec, socialismus pouze jednou, v závěrečné části. Ani slovo o diktatuře proletariátu. Obecně se soudilo, že komunistická strana přestala být přízrakem stálého ohrožení a nežádoucího nebezpečí pro většinu občansky cítícího národa, a že je významným kladem pro náš budoucí vývoj. KSČ se postavila se na základ právního řádu a demokratických zásad. Pro její volební úspěch mluvilo i to, že byla stranou neopotřebovanou a nevyzkoušenou.

Jinými slovy, komunistická strana lhala tenkrát stejně, jako lže dnes ČSSD.

A k těm procentům: Okolo 40 procent to bylo i se Slováky, v Českých zemích to bylo asi 32%, a puč byl uskutečněn až v roce 1948, což je zase už další kapitola. A puč to byl hlavně proto, že komunisti ozbrojili lidové milice a se zbraní v ruce zabavili fabriky. Svoje odpůrce pozavírali, ve vykonstruovaných procesech je soudili, některé popravili, jiným zničili životy, spoustu lidí otrávili, celé generace.

Nebýt té války a jejích následků, které v lidech vzbudily tu nepřekonatelnou potřebu změny, negace, zatracení všeho minulého včetně jich samých, byli by to snadno prokoukli. Ale když si člověk zoufá nad světem, když o všem pochybuje, znamená to především, že pochybuje sám o sobě, a z toho pak rozličné ismy těží.

Dnes se komunisté drží stejného programu, a podle jejich receptu jede i ČSSD. Populistická strana, slibící cokoli, jen aby se dostala k moci.

Dnes si troufnu říct, že snad jsme o kousek dál a už víme, co všechno má komunismus na svědomí. Dnes už snad i prokoukneme populistické sliby a celkem snadno i chápeme, že chlup na dlani je neuchopitelný. Ergo: Jestliže máme dluhy, nemůžeme ještě rozdávat, naopak, musíme šetřit a snažit se je splatit. Lehce poznáme, kdo nás táhne do pekel.

Já nevím ještě koho budu přesně volit, ale rozhodně to nebude ani KSČ ani ČSSD, ani žádná jiná, rychlé a snadné recepty ke zbohatnutí nabízející strana. Jsem realista, a je mi líto, že se stále najde dost lidí věřících pohádkám.

 

Petr mejl web Pátek 19. 03. 2010, 15.28

Doufejme ze se lidi poučí

Pěkná diskuze na téma Jiří Paroubek je také na – http://www.anti-paroubek.cz editujcitujreaguj[7] binarniladin mejl Neděle 21. 03. 2010, 01.21

Nechápu proč se někdo podepsal „Ládin“ a a přidal k tomu odkaz na můj blog…


Atllanka reaguje:

Taky nechápu a hlavně nechápu, co ti vadí? Asi ti někdo chtěl udělat zadarmo reklamu, což se jak vidno zdařilo, jinak bys to tu asi nenašel… :) Klíd, už jsme mu odkaz na tvůj blog smazali. A Ládinů je…, že? :)))

 

Smolíček Pondělí 22. 03. 2010, 17.22

Kdyby blbost nadnášela…

Co myslíš Elensajrajte píšící pod číslem 2, neměla by se Atllanka rovnou omluvit všem takovým přechytralým šťourům, jako jsi ty, za to, že má nějaký názor? A také by se mohla omluvit rovnou za všechny další spisovatele, novináře a dokumentaristy, kteří mají nějaký názor, sdělili ho a při tom si dovolili například vyprávět o holokaustu tak neobjektivně, že vedle židů nedali ve svých textech či filmech přiměřené místo i řadovým Němcům, kteří schvalovali deportace a vyvražďování židů, funkcionářům NSDAP, katům z koncentráků a dalším podobným jen proto aby naplnili přání některých českých šéngajstů volajících po „objektivním, nestranném, vyváženém“ a bůhví ještě jakém sdělení?

Článek je přesný a nemá chybu, holt socana neosloví :)))

Napsal Atllanka, vytisknout, přečteno 738x