Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Jako kníže Rohan... jsme voli... li... Dáme si repete?

Tak Češi zase jednou volili… (z archivu říjen 2008 + aktualizace)

 

Motto: Národ, který si nepamatuje svou vlastní minulost je předem odsouzen k jejímu zopakování – George Santayana

 

Tak jsme volili, a většina voličů volila zase ty komouše a socany

Jsme tak nepoučitelně hloupý národ, že volíme opět ty, kteří naši dnešní bídu zavinili? Nemáme snad ani tu tisícovku na zájezd na západ abychom se podívali, jak se žije pracujícím tam, kde stále vládne kapitalismus? Co jsme udělali svým dědečkům a babičkám, že chtějí abychom se měli stejně mizerně jako oni po válce? Jsou tak senilní a nebo pomstychtiví?

 

 

Proč nám stále lžou a tvrdí, jak se jim žilo dobře v tom rovnostářském režimu, kde si sice byli všichni rovní, avšak někteří mnohem rovnější? Proč nevypráví o tom, jak si ani pitomou garáž nemohli bez kladného posudku o účasti v akci Zet od uličního komunistického výboru postavit?

Proč nám neřeknou, že sice dostali přidělenou v pohraničí panelákovou králíkárnu, ale jen když se zavázali, že odpracují v dolech 10 let?

 

 

Proč nám nevyprávějí o vinkulaci vkladů a čekání na auto na pořadí někdy tak po čtyřicítce? Proč neřeknou, že auto byl luxus a že bylo dost lidí, kteří s ním po získání stejně nejezdili, protože jeho provoz byl nad jejich síly?

Proč nevypráví o tom, že všecko bylo přiděleno, například škola podle bydliště? Byl určen i lékař, kterého jste třeba nesnášeli, přidělena byla i porodnice, a nic vám nepomohlo i když jste prokázali, že se v ní chovají k rodičkám jako k vaku na občany?

Co vede naše babky a dědy k tomu, že pro nás chtějí takovou budoucnost? Proč volí rovnostářství, proč chtějí, abychom se dělili o svoje výdobytky s těmi, kteří nic nedělají a jen tyjí z práce celku?

 

 

A co k tomu vede ty mladé vyznavače komunismu, ty vnuky těch starých a zřejmě dementních soudruhů, chápou co vlastně chtějí? Mají představu o tom, co je to třídní společnost? Chápou to, že to neznamená jen se dělit s těmi úspěšnějšími, ale hlavně s vyžírkama? Proč chtějí okrádat schopné, proč se sami nesnaží být úspěšní?

Myslím si o tom své, je to o jednoduchosti myšlení, papouškování tzv. starých totalitních pravd, a neschopnost naslouchání a sebereflexe. Je to také o pohodlnosti, lenosti a natahované dlani pro milodar. Jsme líní a jen tou hubou nám to jde…

 

Karel Havlíček Borovský kdysi pravil:

  • Kéž by se nám to všeliké veliké vlastenčení z úst do rukou a těla vraziti ráčilo, abychom více z lásky pro svůj národ jednali, než o té lásce mluvili…

 

A totéž platí dnes, jen kecáme ale dělat nebudeme nic.

Nemáme žádnou morálku, hrdiny jako bratry Mašíny zavrhujeme a zbabělce jako Nohavica nebo nyní i Kundera vynášíme do nebes. Obhajujeme udavačství, jsme křivého charakteru, nemáme paměť ani hrdost, jsme národ co se stále někde krčí při zdi a zpoza rohu pak hází šutry… pěkně z přítmí, aby nás nikdo neviděl.

 

 

Na co radar, ještě abychom tak popudili muslimy a Rusáky, co? A že popuzujeme Ameriku? To přece nevadí, od tý nám nic zlého nehrozí, jsou demokrati, i když farizejsky tvrdíme opak, je to totiž IN, být proti USA a Bushovi…

Nemohu uvěřit tomu, že jsme se opravdu zachovali jako totální ignoranti a zvolili hejtmany z té umaštěné Ráthostrany vedené růžovým selátkem s ramínkem na šaty po boku.

 

Závěrem:

Je mi jedno kdo mě za co napadne, a komu se nebude líbit některý použitý výraz, jsem zhnusen a nic na tom nezmění ani to, že jsem volit byl a nevolil levici. Jsem chtě nechtě příslušníkem tohoto podělaného bezectného národa, který ve své většině sympatizuje s hlupáky, prostitutkami, lháři, udavači, vrahy a farizeji.

 

 

Pokud se nevzpamatujeme a budeme pokračovat na vlastní zkáze, bude jen dobře, že splyneme s EU a za její vydatné pomoci i s islámem, nic lepšího si totiž nezasloužíme.

Tak občané, neblbněte a myslete, další volby jsou na obzoru!

Václav Bělohorský – 2008 

 

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

 

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 

Atllanka | Čtvrtek 20. 05. 2010 | 2118× přečteno do Archivace 05.03.2011pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

 


 

Komentáře k textu

KUK Úterý 21. 10. 2008, 21.52

Asi budu pranýřován, jak je tu zvykem, ale si neodpustím malou připomínku. (Mašíni jsou hrdinové) a je třeba je odměnit. Možná by to měla udělat Atllanka. Jinak celý příspěvek Václava Bělohorského je plácnutím do vody. Je to jeho reakce na výsledek posledních krajských voleb. Bohužel si neuvědomil, že tyto volby neměly být podporou levice, ale nesouhlasem činností pravice, která dokázala voliče popudit. Zdravím Vás všechny KUK.

 

Karel Úterý 21. 10. 2008, 22.55

Je vůbec možné, že ty prasata někdo volí? Jak je možné, že je jejich příznivců tolik? Opravdu chce český národ vyměnit svou svobodu a ještě ani ne dospělou demokracii za vidinu 30. korunové úspory u lékaře a to i přes to, že v socanském způsobu financování zdravotní péče zaplatí tuto částku mnohonásobně i když trochu jiným způsobem?

Jsme hloupí, nebo jen slepí?

 

karels Úterý 21. 10. 2008, 23.04

LoL! Super postřeh, jako kníže Rohan se chová národ český a i dopadne jako ten Menšíkův Špáta…

 

Bery Středa 22. 10. 2008, 01.15

KUKu, ano. Mašínové jsou hrdinové a Nohavica a Kundera práskači, ať se ti to líbí, nebo ne. Mašínové totiž nepoKUKovali z poza rohu, koho by napráskali aby si šplhli u Komančů ale šli do akce, mimo jiné i proto, aby ostatní viděli, že to jde. Určitě jim nešlo o odměnu. O té tady píšeš jen ty ale fakt je, že si za to zaslouží minimálně projev uznání.

Z druhé části tvého komentáře není patrno, jestli toto vyjádření nesouhlasu s činností pravice schvaluješ, nebo odsuzuješ. Já si myslím, že pokud pravicově smýšlející volič projevil svůj nesouhlas s činností současné vlády tím, že dal hlas levici, jednal podobně jako by si člověk naštvaný že má rýmu, chtěl pomoct tím, že si dobrovolně a vlastnoručně naočkuje AIDS. Špatné se přece nedá napravovat ještě horším. Nebo si myslíš, že ano?

 

yveta D mejl web Středa 22. 10. 2008, 13.34

Kupredu leva zpatky k totalite

Souhlasim s autorem clanku a jeste bych dodala, ze lide maji kratkou pamet, zivot v totalitnim blahobytu klidne zameni za svobodu. Ja se tesim, az nadnarodni obchodni retezce odejdou z tohoto uzemi a obcane dopadnou tvrde do socialisticke reality, kdy budou stat frontu na toaletni papir a v samosce si budou vybirat z jednoho sirupu, tak jako to bylo v minulem rezimu.

ale dobre jim tak, volicum anebo volum. :-D

 

Miguel Čtvrtek 23. 10. 2008, 18.27

Planou Parouback

Nedávno jsem mluvil se starostou jedné obce za Prahou, tedy ve Středočeském kraji. Nebyl staroustou za ODS, ale ODS mu nijak nevadila. Za jejich vlády tyto obce dostávaly poměrně dost financí na rozvoj. No a dělal si srandu, že možná vyhraje Rath a bude hůř, a pak dodal: „no to snad ne, voliči nejsou blbí“. Bohužel opak je pravdou. Pan Rath bude rozdávat miliony korun týdně z rozpočtu kraje coby náhradu 30-ti korunových poplatků. Ale za tyhle peníze by obce mohly stavět kanalizace, opravovat silnice a jiné. Bohužel to voličům vůbec nedochází.

 

vitak69 mejl Čtvrtek 20. 05. 2010, 15.24

Zdá se, že tento článek bude stále aktuální i po letošních volbách. Lidé u nás budou raději volit strany, které slibují nesplnitelné, ale dobře se to poslouchá. Evidentně nepomohla ve změně preferencí ani řecká krize. Bohužel přichází „Čas Dluhů“. Užívejme si ještě pár dnů svobody, než se stane ministrem vnitra pan Pecina, pak už to taková sranda zřejmě nebude. :-(

[6] Miguel:Nejde jen o poplatky, jde i o nesmyslnou dopravu zdarma pro děti do škol. Nějak socialistům nedošlo, že se to dá náležitě zneužít, tím pádem děti jezdí zadarmo prakticky neustále a to i třeba ve 4 odpoledne, kdy jedou údajně do školy. Náklady se vyšplhaly z předpokládaných 50 mil. na víc jak 100 mil. Děti jezdí zadarmo, za to rodiče si dál ničí auta po neopravených silnicích, dál nejsou peníze na opravu škol, či nákup nových počítačú do škol. :-(

[4] Bery:Nezbývá než souhlasit a to na 100%! Mašínové jsou hrdiny, jako jedni zmála se dokázali postavit na odpor bolševické zlovůli. Topolánek byl jediný, kdo je dokázal vyznamenat a potřást jim rukou. editujcitujreaguj[10] Jojo, a proto je nenávidíme!

 

Královna web Pátek 21. 05. 2010, 20.29

[9] vitak69:Jak je v Čechách na Moravě a ve Slezsku zvykem, každé dobro musí být po zásluze potrestáno. Přece tím, že někoho ponížíme, sebe povýšíme, tak nás to učil soudruh, a tak to máme zažité.

Pravici vyjádříme odpor za to, že prosperujeme, co si to dovolují nás vést k prosperitě, ne? Někteří by mohli mít víc než my a to nesneseme, všichni musíme být chudí, jen tak je to správné a tak to má být!

Mrkněte co píše blb Jandák – neskutečný! http://domaci.eurozpravy.cz/…ako-vas-muz/

Ach jo, kdy tohle skončí, a jak?

Napsal Atllanka, vytisknout, přečteno 1070x