Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Neblbněte voliči, žijou tady lidi!

Čas oponou trhnul… 17.listopad 2008

 

Motto: Čas zvolna oponou trhnul a malý Čecháček zas jednou zdrhnul, od odpovědnosti ke krmítku a za 30 Ká prodal republiku. Co na tom, že mu diktovat znova, bude zas lůza Gottwaldova?

Hlavně, že nacpe panděro levným bůčkem a uvidí souseda krachovat, neměl ho svou mazdou den co den provokovat… a že dělal od slunka do slunka, ten soused pitomec, to byla přec jen a jen jeho věc… chtěl z dělnické práce buržuj ten týt, teď mu to seberou a bude to mít!

Zas si dá Čecháček radit jak myslet a jak se má žít, kam může cestovat, co číst, co zpívat, co mít…

ANO!

Raději hůř než líp chce se mít, jen když to bude s většinou stejně… se svými soudruhy… až po krk v lejně!

 

Bratříčku zavírej vrátka

 

 

 

 

 

Aktuality z listopadu 1989

 

 

Infekce doby

Sametová demokracie trochu jinak.. Záběry pochází z této země a tohoto tisíciletí. Zásah proti občanům požadujících Grossovu demisi (Praha 2006) a politickým vězňům požadujících veřejný proces s Vl. Hučínem (Přerov 2006).

 

Poslechněte si další Protest-songy Ziggy Horvátha

 

Výsledek

  • Jeden mrtvý (Mudr. Jan Chmelař +2006)
  • Několik vážně zraněných
  • Jitka Kristlová- po roční pracovní neschopnosti trvalé následky.
  • František Cigánek- politický vězeň odkázaný na Francouzké hole, po zásahu převezen v dlouhodobém hlubokém bezvědomí na JIP Přerov- trvalé následky.
  • Respektujeme přání řady dalších, kteří si nepřejí být jmenováni.

 

Oba zásahy byly shledány jako protiprávní a nezákonné. Dodnes nebyl za rozkaz použít násilí proti beznranným občanům nikdo ani napomenut.

Ziggy Horwáth 

 

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

 

Související texty:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

Napsal Atllanka, vytisknout, přečteno 1002x