Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

George Orwell 1984

Prolog: Eurabie nebo li Eurasie právě vzniká, ještě je čas tomu zabránit, nepodepisujme Lisabon, zachovejme si svou svobodu! Stop islámským inigrantům a populistické socansko – komunistické politice, proberme se, nic není zadarmo!

A jak to s námi naši vlastní mocní myslí dobře, lze například vidět na tom, jak si o celá 4% utáhli opasky, a jak senát neodsouhlasil zdanění tzv. poslaneckých náhrad. A co teprve celá EU, to je moloch, který už nestihne kontrolovat nikdo!

 

 

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Nestůjte mimo, jde o Vaši budoucnost..

 

Nezapomeňte také navštívit náš archiv textů

 


Napsal Atllanka, vytisknout, přečteno 2445x